Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Veletek megosztja a párotok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek megosztja a párotok, hogy mennyit keres?

Figyelt kérdés
Egy éve vagyunk együtt a barátommal, komoly kapcsolat, házasságot tervezünk, de mostanában elég sok dolog bánt a részéről, például, hogy nem mondja el, mennyi a fizetése (én még tanulok). Kérdeztem már többször is, hogy egy-egy munkáért mennyit kap, de max csak azt mondja, sok vagy kevés...nem értem, miért olyan nagy titok ez, főleg előttem...vagy az emberek nem szívesen beszélnek ilyenekről?? Amúgy nem azért, mintha az anyagiak számítanának, csak maga a gesztus, hogy egy ilyen alapvető dolgot nem oszt meg velem..

2016. ápr. 17. 16:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
22%
a pénzügyek az emberek legintimebb dolgai,arról aztán szinte senkivel nem beszélnek
2016. ápr. 17. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
97%

Ha komolyan terveztek egymással, akkor nem ártana beavatnia.

Mással kapcsolatban is szokott titkolózni?

2016. ápr. 17. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem, titkolózni nem, csak azt érzem, hogy elég rossz köztünk a kommunikáció. :( Én sem tudok megnyílni, őszintén beszélni vele sok témában, és szerintem ő sem. :( Szerintem itt is csak erről van szó. Érzem, hogy ez így nem egészséges, de nem tudom, hogy lehetne ezen változtatni...
2016. ápr. 17. 16:27
 4/11 anonim ***** válasza:
Először arra kellene szerintem rájönnöd, hogy miért nem vagy képes bizonyos témákban megnyílni felé. Ha ennek az okára nem jössz rá, akkor végképp esélytelen megoldani.
2016. ápr. 17. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Én nem titkolom a fizetésem, se a barátaim, se a párom előtt. Persze, nem azzal kezdtem az ismerkedést, hogy az orra alá nyomtam egy bankszámla kivonatot, de amikor megkérdezte (már együtt voltunk), elmondtam. Ha tényleg hosszú távra terveztek, el kell kezdenetek többet beszélgetni.
2016. ápr. 17. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi tudjuk egymás fizuját, nem titok. Pedig együtt sem élünk, még csak most lesz tervben.
2016. ápr. 17. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Férfi vagyok és eléggé független személyiség, de ezzel egyet tudok érteni. Illene megosztani veled ezen részleteket.

Az én barátnőm tudja, hogy mennyit kapok és nagyjából a költségeimet is ismeri, de akkor sem szól rám, ha elqrom a pénz hülyeségekre.

Talán azért, mert rá és a vele való foglalkozásra mindig van időm és pénzem is.

Mondjuk magyar viszonylatban jól is keresek, ő is, szóval nincsenek ilyen szocreál vitáink.

2016. ápr. 17. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
A szüleimnek ill a páromnak elmondtam, másnak nem. Mi is házasságot stb.-t tervezünk, hitelfelvételt a házhoz, ill mivel közös háztartást vezetünk nem titkolózik.
2016. ápr. 17. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Persze, mi lenne ezen akkora titok?
2016. ápr. 17. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Kapcsolatunk elején én párom se szivesen mondta el mennyit keres gondolom attól félt ne a pénzre menjek rá (azóta férjem lett )
2016. ápr. 17. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!