Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A 40 feletti pasik csak az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 40 feletti pasik csak az egzisztenciájuk miatt jöhetnek be a 20-30 közötti nőknek?

Figyelt kérdés
Nem vagyok naív, itt élek én is, de kíváncsi vagyok mások véleményére is.
2012. aug. 28. 14:11
 1/9 anonim ***** válasza:
Van akit ez hajt, de aki tényleg szerelmes az nem a pénzre megy.
2012. aug. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
74%
A 20 éveseknek valószínűleg igen vagy azért, mert akkor a barcsinők előtt hű de menőnek meg érettnek fog tűnni, ha érett pasija van. A 30-asoknál már szerintem nem egyértelműen ez a helyzet. A 30-40-esek között szerintem nem olyan vészesen sok a 10 év különbség.
2012. aug. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Igen... 10 év korkülönbséget én sem tartok soknak... Illetve mondjuk úgy: alapvetően nem a korkülönbség miatt kérdezem.... Talán túlzás azt mondani, hogy generációs különbség, jóllehet néha ez az érzésem...
2012. aug. 28. 14:16
 4/9 anonim ***** válasza:
Ahogy a kettes írja, általában igen. Vannak kivételek, de az ritkább.
2012. aug. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 medve5 ***** válasza:

Nem feltétlen.

Amikor összejöttünk a barátnőmmel(ő 24,én 40) én igen szarul álltam anyagilag.

Biztos nem a pénzemért szeretett belém,mert nem volt egy vasam se vagy 3 hónapig.

Azóta minden rendben anyagilag is.

2012. aug. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Jó hallani, hogy ilyen is van:) Úgy nézett ki, hogy összejön egy nálam 14 évvel fiatalabb csaj.... Pár nap után elkezdte kérdezgetni, hogy mikor veszek ezt-azt.... Egyébként vettem volna - magamtól - , de így inkább leléptem. Öreg vagyok már a hülyeséghez....
2012. aug. 28. 15:14
 7/9 anonim ***** válasza:

Akad ilyen is olyan is.

Én erre nemmel felelek. :)

Bejöhet más miatt is. :)

De azért egy 40-es pasi csak levágja, hogy miért jön be egy lánynak vagy nem?

2012. aug. 29. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Igen, egy 40es pasi már nem hülye, hamar vészreveszi ( észreveszem ) ezt... De ettől még nem javult a helyzet... Ritka az a nő, akinél más szempontok ennél valóban előrébb lennének... lehet, hogy kicsit pesszimista vagyok a kérdés megítélésében...
2012. aug. 30. 09:46
 9/9 anonim ***** válasza:

Hogy reagál rá egy 40-es pasi, ha leveszi, hogy egy 20on éves csaj érdeklődik iránta? Mármint mint gondol magában... :)

Ritka igen, de akadnak ilyenek.

Engem senki egzisztenciája nem érdekel, az az övé, én meg azon vagyok, hogy nekem is legyen valamim.

Ha már dolgozik, és becsületesen, tisztességgel ellátja a munkáját már az jó dolog. Aztán, hogy bánik a gyerekekkel, állatokkal stb. Ha egy nő jó megfigyelő akkor sok mindent letud szűrni.

Csomó mindent lehetne még írni itt.

Mindenesetre, hacsak az egzisztenciájuk az érdekes, szerintem az hamar kiderül. Egy idő után a csaj követelőzni kezd meg nem tudom szerintem.

Egyébként szoktak a pasi taktikázni, hogy kiderítsék valóban ő irántuk érdeklődik vagy a pénz miatt.

Ilyen, hogy nem viszik, csak olyan helyre, ami nem kerül pénzbe.

Kis idő elteltével előadják, hogy le vannak égve átmenetileg stb.

Ha vele marad, nem akad ki ezen, akkor ezek, mind jó jelek.

Aztán ellehet kezdeni közösködni, ki miben segít be, közösen dobják össze a zsét valami nagyobb dologra, egy kirándulás vagy akármi.

Abból is látszik ám, ha a csaj viszonozza-e az ajándékokat, (szülinap, névnap, vagy csak úgy).


Előbb utóbb mindig kibújik a szög a zsákból.

2012. aug. 31. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!