Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez igaz lehet (többi lent)?

Figyelt kérdés

Szerintem ronda vagyok. Nem egyszer koptattak le lányok, miután próbálkoztam de soha nem mondták meg hogy miért, én arra gondoltam vajon egy lánynak szégyen lenne az, ha velem járna?

Ti mit gondoltok erről?


18/F



2016. okt. 2. 20:57
 1/6 anonim ***** válasza:
60%

Ezt kép nélkül nem tudom megmondani, hogy ronda vagy e.

De nem csak ez az egy ok amiért visszautasítják az embert.

2016. okt. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom ronda vagy-e, de ha nincs fizikai vonzalom, akkor annak nincs sok értelme. Akihez nem vonzódsz, azzal elvétve lesz jó szex.
2016. okt. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
60%
Nem csak az lehet a gond hogy ronda vagy, millio más oka is lehet, kép nélkül meg ezt amúgy is nehéz eldönteni
2016. okt. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Aki szeretne képet annak küldhetek privátban.
2016. okt. 3. 15:03
 5/6 anonim ***** válasza:
Majd én megmondom! Írj privit! :) 20/l
2016. okt. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
bizony, ha nincs vonzalom, akkor annyi.
2016. okt. 4. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!