Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Normális társkereső app/oldal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális társkereső app/oldal?

Figyelt kérdés

Próbáltam már a jobbra/balra húzogatós társkereső appokat (Tinder, Bumble, Badoo) de szerintem nem sok értelme van. Jó, gondolom ha modell külsőm lenne, izmos, vékony testem stb, akkor más lenne, de normál, kicsit teltebb vagyok, de legalább nem ronda. :D kb ezzel együtt senki (na jó fel év alatt az összes alkalmazásban úgy talán 5 emberrel, ha volt egyezés).

Plusz én sokkal jobbnak gondolom azt, ahol nem kell megvárni hogy mindketten jobbra húzzátok a másikat, hanem lehet írni egy üzenetet, ami sokaknak talán fontos információt adni a döntéshez, hogy érdekli-e vagy sem a másik. Gondolok itt arra hogy a külsőn kívül megmutatkozhatna az intelligencia is az írásból, vagy az is sokat elárulna, hogy tud-e helyesen írni. :D

Szóval szerintetek vannak jó társkereső alkalmazások? Ti miket használtok? Mi az előnye az adott oldalnak?

Köszönöm ha megosztjátok a tapasztalataitokat.



máj. 14. 14:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%
Tesó. A jobban kinéző srácok is tudnak helyesen írni. A kettő nem zárja ki egymást, szóval ez önmagában nem adna előnyt.
máj. 14. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Az online az online, mindegy, hogy oldalon vagy appon vagy. Amúgy az appok ezerszer jobbak, az összes oldal lekorlátoz annyira, hogy kb csak az ingyenes, hogy megnyisd az oldalt a böngészőben. Amúgy mióta olyan sport lett a hobbim, ami jelentősen formálja a külsőm, az önbizalmam, a kisugárzásom, azóta egy rakat csajt felszedtem online.
máj. 14. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
65%

Napi kérdés....milyen társkeresőket ismertek??


google.com


Egyébként mindenki ugyanazokat. És mindenhol ugyanannyi az esélyed.

máj. 14. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
56%

Hiába reméled hogy valamelyik társkereső jó lesz, mert nincs ilyen. Ha a fő oldalakon nem kellesz, akkor a többin sem fogsz kelleni. Ez van

Férfiként el kell engedni az online ismerkedést, mert az csak a legjobb külsejű férfiak terepe.

Élőben érdemesebb ismerkedni ha van hozzá adottságod. Ha nincs akkor pénzzel lehet még csajozni

Ha az sincs, és nem is tudsz összehozni akkor engedd el a dolgot!

máj. 14. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom azt mondani, hogy konkrétan jó lenne, csak egy opció, de én például itt szoktam próbálkozni. Azt szeretem a gyakoriban, hogy tök jó előszűrőként tud működni, aztán lehet váltani más platformra, ha úgy alakul. Persze sok hátránya is van, nincsenek olyan sokan, abból még ki kell szűrni, aki korban-távolságban szóba jöhet, bár utóbbi részemről könnyebb, mert fővárosi lakos vagyok.
máj. 14. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

A gyakori is csak akkor működhet ha nő vagy

Vagy ha férfiként 0-24 a férfigyűlöletet nyomod a gyakorin, és akkor megtalál pár nőci. De az a gerinctelenek sportja

máj. 14. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
87%
6-os: Ez azért így erős túlzás, és általánosítás. Én nőként például ilyenekre sose írnék rá, eddig csak olyanokkal beszélgettem, akik a saját értékrendem szerint normálisnak tűntek. (5-ös voltam)
máj. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

"...eddig csak olyanokkal beszélgettem, akik a saját értékrendem szerint normálisnak tűntek."

Nyilván, ezt mondtam én is. Ez a gyakoris férfimódszer alapja

Tapasztaltam hogy működhet, mert én is ismerkedtem, ha nem is direktbe, de ezen az alapon random

máj. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
81%
Randivonal
máj. 18. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Tudok egy ingyenest, habár nincsenek rajta sokan: szivkuldi.hu


Szívesen.

máj. 26. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!