Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most miért csinálta ezt velem? 25N

Figyelt kérdés
A gimiben egy fiú osztálytársam 4 évig szerelmes volt belém reménytelenül. Igazán sosem próbálkozott nálam, csak 9es korunkban egyszer hívott el randizni, de akkor nemet modtam. 12es korunkban tudtam meg egy buliban a legjobb barátjától, hogy szerelmes belém. Nagyon meglepett a dolog, de nem nyitottam felé. Ő miután megtudta, hogy én is tudom, azután került. Nem is beszéltünk gimi óta. Aztán idén nyáron az osztálytalálkozónkon beszélgetni kezdtünk. Facebookon dumáltunk, majd randiztunk és egy hete le is feküdtünk. Azóta csak annyit írt, hogy most bosszút állt. Nem értem miért csinálta ezt, pedig nekem szimpi volt. Miért csinalta ezt?
2016. okt. 4. 20:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Beszéld meg vele, biztos ő úgy érezte, hogy te nem akarsz vele járni és ő hiába szerelmes beléd, de mond el ezt neki, hogy ne legyen gyerekes mindig is tetszett neked, de igy alakult. Biztos átgondolja.
2016. okt. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Mert ő sértésnek, egyenesen lelki bántásnak vette, hogy te anno kikosarazta, és ez annyira mély és fájó nyomott hagyott benne, hogy bosszut állt azzal, hogy megdöntött téged.


Ez egy éretlen idióta, ne foglalkozz vele. Persze, nehéz az, amikor neked olyan ember tetszik, aki nem viszonozza az érzéseid, de egy felnőtt, érett ember nem csinál ebből ügyet, hanem felfogja, hogy ez a dolog nem mindig kölcsönös, nem tetszhet mindenki mindenkinek, és továbblép.


Ne törődj vele.

2016. okt. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
93%
Azért csinálta, mert 25 éves korára sem volt képes felnőni, hanem hisztis gyerek maradt.
2016. okt. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Sajnálom, hogy idiótákkal vagy körülvéve 25 évesen :D 25f
2016. okt. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

De nem értem...ha a kérdezőnek jó volt a szex, tehát kielégítette, akkor az nem bosszú.

Ha a szex szar volt, az meg inkább neki szégyen...


Agyilag nem lehet egy észlény, az tuti. A 25 biztos nem az IQ-ja?

2016. okt. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
10%
Szerintem meg jól tette a srác. Megérdemelted. Te összetörted anno a szívét, ő most egyenlített, kvittek vagytok.
2016. okt. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Beteg egy világot élünk...
2016. okt. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
94%
#6: Ha valaki nemet mond, akkor nem töri össze a szívét. Mindenki azzal jár, akivel akar. Nagyon lúzer dolog ezen megsértődni.
2016. okt. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
3%
#8 Biztos vagyok benne, hogy az a ,,nem" elég flegma volt. Különben nem állt volna bosszút a srác. Tuti, hogy a kérdező egy rossz tini3,14csa volt, akinek a ,,menő" fiúk kellettek...
2016. okt. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
90%

#9


Atya világ...

Te milyen egy buta, megkeseredett ember lehetsz. HA egy gimibe jártál a kérdezővel és ezt 100%-ig tudod bizonyítani, akkor visszavonom. ;)


Mellesleg egy bosszúálló ember sem különb ám egy álltalak említett tinipics.ánál. Elég lelki szegény emberre vall a bosszú...

2016. okt. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!