Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert csinalta ezt velem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert csinalta ezt velem? (tobbi lent)

Figyelt kérdés
Meg ugy nyar kozepen meg ismertem uncsim havrjat. az utobbi napokban sokat beszeltunk ossze is jottunk.. ma nem valaszolt az uzimre es letiltott. semmi okot nem talalok miert tete de nagyon faj es szeretem.. most akk ennyit jelentetem neki v mi??

#fájdalom #szív #szakitas (?) osszetort
2014. szept. 7. 21:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem vége.
2014. szept. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Koszi


Meghaltam :(

2014. szept. 7. 21:46
 3/4 anonim ***** válasza:
hány éves vagy? sztem lépj tovább, fiatalnak tűnsz, sokan, sok nehézségen és szomorúságon átmentünk, ne butáskodj :)
2014. szept. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Tudom. En is sok mindenen at mentem az utobb 2-3evben szoval ezt is kibirom. De a fajdalom amit belulor erzek az kegyetlen.


Am 14\L

2014. szept. 8. 03:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!