Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hány éves kortól ciki, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány éves kortól ciki, ha valakinek még nem volt kapcsolata és még szűz? (lányként)

Figyelt kérdés

És az első csókja sem volt olyan rég...


Ne írjatok olyanokat, hogy nincs olyan, hogy ciki, mert de igenis van. Van egy kor, amitől azért már "fura". Kíváncsi vagyok, hogy másoknál mennyi az a szám.



2016. okt. 5. 00:14
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Én nekem az első majdnem 23 évesen volt.Azóta is együtt vagyok azzal a fiúval. Egyszerűen nem voltam szerelmes korábban,akibe meg igen az visszautasított. Érzelmek nélkül meg nem mentem bele,noha lehetett volna.
2016. okt. 5. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
30 éven felül. Több huszon éves lányt ismerek aki még szűz de nagyon kedvesek jó fejek és nincs velük probléma. 22 L
2016. okt. 6. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
39%
20 felett, de a ciki nem jó szó erre, maximum fura. Persze mindenki döntse el mi fontosabb neki, megvárni az igazit, és annak odadni magad érintetlenül, vagy kihasználni a legszebb éveidet, és annyit szerelmeskedni ammenyit csak lehet. Egyik sem ciki, a furát is csak ebben a társadalomban, és korban lehet rá mondani, néhány évtizeddel ezelött, vagy a föld más részein, az a fura ami itt folyik.
2016. okt. 7. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

13as válaszoló vagyok

22\f.ez lemaradt.

2016. okt. 7. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
0%
20 fölött azért egy csőrözésen azért túl lehetett volna lenni...
2017. máj. 27. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!