Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mennyire ciki hogy 24 evesen szuz vagyok es meg sose volt baratnom se?

Figyelt kérdés
ráadasul az elet mas teruletein is balek vagyok, jelenleg munkam sincs, de ha legkozelebb lesz es kerdezik lehet azt mondom hogy aszexuális vagyok, ez jo ötlet? mert hiaba hazudom h voltam növel ugyse hiszik el, nyomi car kulsom van beilleszkedni se tudok sehova ugyse hiszik el ha azt mondom voltam novel, aszexuális dolog kevesbe lenne ciki? vagy melyik a cikibb?

2016. júl. 26. 19:04
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
Sajno már mindenképp kamuzod kell. Jó az is amit mondasz, de sok egyéb kam van, a végén még hősnek is tarthatnak, ha jól csűröd-csavarod.
2016. júl. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
A baj ott van, hogy te úgy érzed magyarázkodnod kell. Mintha a magánéleteddel szemben másoknak bármi elvárása is lehetne. Kinek mi köze hozzá? Na meg téged miért érdekel, hogy mások mit gondolnak? Tudsz belőle venni egy fagyit?
2016. júl. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
Tegyél ellene srác! Attól nem vagy balek, hogy nincs melód. Megesik akárkivel, attól lennél balek, ha sehol sem próbálnál melót találni. Ne hazudj a sikerért, visznt nem is ezzel kell kezdeni, ha ismerkedsz, hogy "Uram bocsá' szűz vagyok, de azért kellek még Zita?". Csak változtass a hozzáállásodon az életet illetően, hagyd a keserűséget abba!
2016. júl. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
Kérlek mutasd, hogy milyen az a nyomi szar külső, mert még nem láttam ilyet... 24L
2016. júl. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:
ertem koszonom az eddigi valaszokat, valoban senkinek nincs köze hozza de biztos hogy meg fogják kerdezni van baratnod? ha mondom hogy nem a következö kerdes ugy is az lesz volt egyáltalán valaha? ugyse birom máskepp kihazudni magam ha kiderul h szuy vagyok meg sose volt nöm leprásként kezelnek vagy beszologatnak basogatni fognak
2016. júl. 26. 19:18
 6/33 A kérdező kommentje:
szuz
2016. júl. 26. 19:19
 7/33 anonim ***** válasza:

Tőlem még állásinterjún is megkérdezték (és az orvosin is), hogy van-e barátnőm. Mondtam, hogy nincs és ezzel le is zárták a témát.


Nem kell túlspilázni. Ez nem általános iskola, ahol szórakoznának ilyen miatt az emberrel.


Amúgy nem ciki, de nem ártana összeszedni magadat, ha nem akarsz egyedül meghalni.

2016. júl. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
Nem ciki, nem tehetsz róla, hogy csúnya vagy. Viszont sokan cikinek tartják, nekik jobb, ha hazudsz.
2016. júl. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:
hat ha kiderulne a dolog hidd el hogy csesztetni fognak az emberek ilyenek pont ezert utalok emberek koze menni legszivesebben itthonról meloznek de nem hiszem h a mai világban ez lehetseges sok kamu dolgozz otthonról allasajanlat miatt
2016. júl. 26. 19:25
 10/33 A kérdező kommentje:
46 szazalekos teljes mertekben egyetertek veled
2016. júl. 26. 19:26
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!