Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elhagynád az országot, mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagynád az országot, mert nem boldogulsz a magyar nőkkel?

Figyelt kérdés

én csak a közönyt látom a nők részéről, ismerkedni nem akarnak, semmit sem, mindenki jól elvan a maga kis világával, okostelójával, saját magával. Senki oda nem figyel a másikra, társkeresőn nem reagálnak, utcán szinte már nem is látni azt a korosztályt. Úgy kell összekönyörögni valakitől egyáltalán egy randit, aztán meg egyik sem tud egyenes lenni, csak a "most nem érek rá, de majd jövőhéten..."


én emiatt húznék el. Máshol kicsit nyitottabbak a nők esetleg?


2016. okt. 5. 00:34
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
89%
Nem tarskereson kell ismerkedni..
2016. okt. 5. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem laktam még külföldön, de azt mondom, érdemes egy ideig még türelmesnek lenned. Talán jót tenne, ha nem minden idegszáladdal azon lennél, hogy találj valakit. Akkor szokott általában jönni valaki:) De ha nagyon nem jön össze még huzamosabb ideig és van rá lehetőséged, nem veszíthetsz vele semmit, ha elmész külföldre:) Nem csak nő szempontjából..
2016. okt. 5. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
20%
Ja, hát mindegyik egyforma... Mindegyik azt hiszi magáról, hogy olyan marha különleges, pedig egyik se képes törődni a másikkal, ami megkülönböztetné őket a többiektől.
2016. okt. 5. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
igen, mert remélem a külföldi nők mentalitása azért más lesz. Pl az olasz nők nem szégyellnek kezdeményezni...
2016. okt. 5. 00:57
 5/29 anonim ***** válasza:
93%
Ha itthon csúnya vagy,ott is az leszel..ezen nem tudsz változtatni ;) :D
2016. okt. 5. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
94%
Külföldön még nehezebb dolgod lenne.
2016. okt. 5. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
nem vagyok csúnya, minden férfi hasonlóképpen fogalmaz...
2016. okt. 5. 01:14
 8/29 anonim ***** válasza:
100%
Te komolyan képes lennél az életed lányok hatására befolyásolni? Külföldre az ember pénzért megy, dolgozni, nem nőzni, mellesleg ottmég magyarul se beszélnek
2016. okt. 5. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
90%
Elárulom, külföldön még nehezebb dolgod lenne :)
2016. okt. 5. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:

nem kell, hogy magyarul tudjon, beszélek én angolt.

De miiéééért leeneee nehezeeeebb???

2016. okt. 5. 02:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!