Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vannak olyan magyar lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan magyar lányok akik kizárólag csak külföldi pasikkal ismerkednek?

Figyelt kérdés
Egy haverom mesélte, hogy őtet egy lány "magyar pasi nem kell" címszóval küldte el. Sok ilyen lány van? és ha igen, mi ennek az oka?

2016. szept. 19. 21:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Biztos vannak ilyenek is.

Sok oka lehet ennek, például csalódások, vagy el akarja hagyni az országot és nem csak hasraütve, hanem biztosra akar menni.

2016. szept. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nekem maximum fura lenne, mert az eddigi egyetlen, igazi kapcsolatom (elotte maximum gimiben volt egy magyar baratom) egy kulfoldi ferfival van, ami jelenleg is tart, de ezert nem utasitanek el senkit. Ugyanugy ahogy mit tudom en lengyel, francia, brazil akarmilyen sracot sem utasitanek el azert, mert mi van a szemelyijebe irva. De siman el tudok kepzelni flegma rinyakat, akik annyira tajekozottak a vilagban, hogy minden kulfoldinel penzszagot ereznek, es a magyarok meg csoronak es uncsinak vannak naluk titulalva.
2016. szept. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

#2-es akkor röviden, te is elutasítod a magyar pasikat, csak finomabb stílusban.:)


Valahol amúgy megértem, mert tényleg sok köztünk a bunkó és ezt azok a normálisabbak szívják meg, akik közé én is sorolom magam.

2016. szept. 19. 21:30
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem ertem, hogy ezt mibol vetted le. Direkt irtam hogy volt magyar baratom (a gimi nem volt olyan regen nekem szerencsere, csak 21 eves vagyok :D), utana kovetkezett egy kis szunet, es azota lassan 3 eve ugyanaz a parom, igy ertelemszeruen elutasitok mindenkit, aki ilyen szandekkal fordul felem, illetve nem is keresek.
2016. szept. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Van egy-két ilyen, az olyanok általában "egzotikumra" vágynak. (Amit sok esetben meg is kapnak elég szépen.)
2016. szept. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A felhasználó ***** válasza:
68%
Biztos van. Magyar népesség már jóideje csak csökken.
2016. szept. 19. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
32%
Itt is van néhány elvetemült forma, pl. a napi szinten durrogó Sz#rzsákdoll, aki gyűlöli a magyar pasasokat, támogatja a bevándorlók tömeges importálását és állítása szerint neki kizárólag néger, bocsánat, afro-amerikai hapsija lesz a jövőben. Igazi sztárbohóc!
2016. szept. 19. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

"Biztos van. Magyar népesség már jóideje csak csökken."


Azt nem tudom mennyire van ezzel összefüggésben, de tény, hogy manapság egyre nagyobb divat lett külföldivel kavarni...


Pl. ismerek olyan csajt is, aki chatroulette-en minden magyar pasas alapból elnyom, bezzeg a kölföldieket nem. Azok felé valhogy alapból nyitottabban.

2016. szept. 19. 23:17
 9/12 anonim ***** válasza:
Ismerek olyan lányokat, akiknek külföldi barátjuk van, de olyannal még nem találkoztam, aki kizárólag külföldiekkel hajlandó ismerkedni. Engem is pl nagyon vonzanak a latin beütésű srácok, pl spanyol, argentin, brazil, ha adódna egy ilyen lehetőség, hogy lehetne belőle párkapcsolat, akkor semmi akadálya, de nem mondom, hogy magyarral akkor össze sem jövök.
2016. szept. 19. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
*nyitottabbak
2016. szept. 19. 23:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!