Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehet azért nem találom a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet azért nem találom a párom átlagos pasiként, mert van egy elvem, amiből nem fogok engedni?

Figyelt kérdés

Van egy elvem, hogy a nő kezdeményezzen és a nő udvaroljon a férfinak.

Fent vagyok már 5 éve egy társkeresőn, de sajnos nem írnak a nők, én viszont biztos nem írok rá!!

Szórakozóhelyen is beülök egy ital mellé és várom, hogy jöjjenek a nők, de így sem....:(

Buszon villamoson sem jönne oda a nők..

32 éves férfi vagyok, de még szinte barátnőm sem volt, viszont kezdeményezni biztos nem fogok!


2016. okt. 5. 17:11
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
91%
Akkor várjál csak holtodig. :) Szerencsétlen.
2016. okt. 5. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
77%
Manapság már olyan magas szintet ért a trollkodás ősi művészete, hogy az ilyen átlátszó próbálkozásoknak már esélyük sincs az ingerküszöb elérésére.
2016. okt. 5. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
67%
Torma Úrral egyetértek.
2016. okt. 5. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
90%

:DDD

De legalább valami eredetibb kamuval jönnél. Régebben viccesebbek voltak a troll kérdések. -.-"

2016. okt. 5. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 A kérdező kommentje:
2. Te miért írod szinte az összes kérdéshez, hogy troll? Miért kel provokáló választ kiírni egy normális kérdéshez?
2016. okt. 5. 17:18
 6/43 anonim ***** válasza:
37%
Ki ez a torma andrás ezen az oldalon, hogy minden nyominger nyalja itt a fenekét? :O Személy szerint nekem a válaszai alapján baromira nem szimpatikus.
2016. okt. 5. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
73%

Azokhoz a kérdésekhez írom oda, hogy trollkodás, amelyek azok. Ez gyakran csak a kérdező reakcióiból derül ki, de igénytelen trollkodás esetén már a kérdésből is nyilvánvaló.


Jobb minőségű trollkodást követelek tőled! Ne szúrd ki a szemünket ilyen lejárt szavatosságú ócskasággal!

2016. okt. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 A kérdező kommentje:
6. Pontosan itt okoskodik, hogy ez meg az kamu kérdés, Honnan tudja??? Mi alapján vádol meg? Hogy jön ahhoz?
2016. okt. 5. 17:21
 9/43 anonim ***** válasza:
3%
A legtöbb nőnek (99%) csak várnia kell, hogy próbálkozzanak nála. Vagy 1 hónapot, vagy 1 évet, de úgyis jönnek, neki nem kell ebbe energiát fektetnie. A maradék 1% tényleg nagyon rosszul néz ki, és közülük is csak kevés próbálkozik. Én is jobban szeretném férfiként, ha kezdeményeznének nálam, mert nehéz kapcsolatot teremtenem, de ez nem működik.
2016. okt. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
46%

6-os, panaszaival, kérjük, fáradjon az ügyfélszolgálathoz.


Egyébként sem nyalja itt senki a seggem. Általában le vagyok pontozva.

2016. okt. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!