Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Valóban lejebb kéne adnom az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban lejebb kéne adnom az igényeket ha barátnőt szeretnék teljesen átlagos pocakos pasiként?

Figyelt kérdés

Úgy gondolom azt várom el amit nyújtani tudok. Egyedül a külsőben várok el többet de ez érthető mert a női nem a szebbik nem és a férfiaknak fontosabb a külső mint a nőknek.

Informatikus szemüveges kocka fejem van és van pocak is. Viszont külön lakok saját ingatlanba.

Keresem a párom de sajnos nem jön olyan akire vágynék.....

Csomó randin voltam túl és bizony kb. 70%ban én utasítottam el a nőt. Mert vagy szüleinél lakott 30évesen vagy buta volt számomra vagy vékony volt semmi mellekkel vagy duci volt.

Volt olyan csinos okos nővel randim aki bejött minden stimmelt csak sajnos ő nem akart...

33 éves vagyok jó lenne már feleség gyerek de olyan nővel szeretnék együtt lenni aki bejön.


2016. júl. 29. 07:24
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
Mielőtt jönnének a nyelvészek: lejjebb
2016. júl. 29. 07:26
 2/22 anonim ***** válasza:
0%
Kit érdekel a saját ingatlan. Valami van benned, ami taszító. Nekem 31 évesen 2 hónap alatt tucatnyi randim volt. Albérletben lakok, tehát én sem szülőkkel. Mégis a 12 randiból 10 szer én voltam elutasítva. Pedig én még sármos is vagyok. Valami bajuk van a mostani nőknek, vírus fertőzte meg őket. Nem akarnak párt, családot. 40 évesen is minden nap más pasassal akarnak dugni. Van egy mondás, az a nő, akit 25 évesen nem vettek el, ott valami bibi van.
2016. júl. 29. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

1-es, hülyeséget beszélsz!

Nem akkor van bibi, akit 25 évesen még nem vettek el, hanem akit 40 évesen.

Tudod nem mindenkinek van pénze esküvőre szórni.


Kérdező, én is infós vagyok, de ilyen hozzáállással ne is álmodozz csinos, jó alakú barátnőről.

Mi az, hogy a férfiaknak fontosabb a külső?

Ha nem vetted volna észre, azért vagy egyedül és még jó páran, mert a nőknek ugyan olyan fontos a külső, mint nektek. :D


És ha kicsi a melle mi van? Te meg hájas vagy, mert gondolom ezt takarja a "pocak".

Ahelyett, hogy a nőkön élnéd ki a saját magaddal szemben el nem ért tökéletességet, inkább azon kéne dolgoznod, hogy 33 évesen már társat keress magad mellé és ne kirakati babát! 24L

2016. júl. 29. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Tegyél magadért és akkor talán csillan remény. Pocakos kocka nem kap bombanőt. Aggyal pláne nem.
2016. júl. 29. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Ha jó testű nőt akarsz, neked is olyannak kell lenni. Az ilyen nőknek a másik külseje mindennél fontsabb, ki kell ábrándítsalak.

N

2016. júl. 29. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Aki sportosnak tartja magát, az valójában átlagos.

Aki átlagos pocakosnak az vajon hogy nézhet ki?

Igények azok vannak.....

2016. júl. 29. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

A felső decilisből úgy válogass, hogy mindenki onnan válogat, aki teheti. Ha önálló egzisztenciájú, jó állású, saját lakású, kocsijú, bomba alakú 30 éves nő kell, akkor készülj fel rá, hogy nem te leszel az egyetlen jelentkező a nőre.

Sőt ha bomba alakút akarsz, akkor még olyankor sem te leszel az egyetlen jelentkező, ha a nő történetesen buta, vagy nincs saját lakása, karrierje.


Szóval a felső decilis a felső decilisben lévőké. Nem biztos, hogy belefér a pocak meg a szemüveg. Jó lenne tudni, milyen az a külön ingatlan. Egy 60 nm-es lakás meg egy tízenéves Suzuki nem biztos, hogy elég ilyen külső mellett, többet is villantanod kell, ha valami extra nőt akarsz. Mások 33 évesen már felsővezetők, nagy céges kocsikkal, hétjegy fizuval, ami nem is egyessel kezdődik. A kiszemeltjeidet ilyenek is keresik ám pocak nélkül!

2016. júl. 29. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
2%
Ja, lejjebb kell adni, nekik mindent lehet. viszont férfinak nem lehetnek igényei mert akkor az már nem tetszik a nőknek hogy meg kell felelni, tenni kell érte.
2016. júl. 29. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

És csak a nőknek vannak nagy igényei. Na ne nevettessetek már. Vicc ami megy ezen az oldalon!

Ha dagat vagy milyen jogon ducizol te le mást? Foggyál le,alakíts magadon. Tegyél azért hogy találj nőt. De olyat aki hozád való. Ne olyat aki talál nálad 100szor jobbat!!!

N24

2016. júl. 29. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

"Ha dagat vagy milyen jogon ducizol te le mást? "


Férfinél a pocak a férfiasság szimbóluma, a nők szeretik a macis pasikat, egy nőnél pedig az igénytelenség szimbólumba.

2016. júl. 29. 12:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!