Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Megszűnhet a dinamika ismerked...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megszűnhet a dinamika ismerkedés során?

Figyelt kérdés
Van egy srác, akit megismertem az egyetemen. Nagyon vonzó számomra, és azt hiszem kölcsönös. Mostanra kezdtünk egymással beszélgetni, eddig csak szemezgettünk és kerülgettük egymást. Akárhányszor találkozunk egyre többet beszélünk, azonban túl sok idő telik el a találkozások között, napok, van, hogy egy-egy hét. Nem mondhatom, hogy ismerem, hiszen alig beszéltünk. Nagyon helyes srác, azonban azt érzem, hogy ellaposodik a dolog. Hiába tetszünk egymásnak nem fog semmi történni. Mi lenne a helyes ilyenkor? Elvárható lenne, hogy elhívjon valahová? Félek, hogy elfelejt és nem fogom érdekelni..

2016. okt. 6. 21:53
 1/8 anonim ***** válasza:

Az ismerkedés csak egy lehetőség, semmi sem kötelező, semmi nem várható el.

Neked azt lenne célszerű mérlegelned, hogy az, ami most van, megfelel-e számodra, jól érzed-e magad benne. Ha nem, akkor inkább keress valaki mást, mert naivitás azt várni egy másik embertől, hogy úgy működjön, ahogy TE szeretnéd. Nem fog.

2016. okt. 7. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Éreztem hasonlót szerintem. :) Tudom, azt mondják sokan, hogy jó, ha az ember nyújtja az ismerkedési szakaszt és igen, ezzel egyetértek. De mikor ez az egész átcsap egy idióta mindgamesbe, hogy egyik kelleti a másiknak magát, de senki sem lép, meg már a randira hívás is úgy túl van nyújtva, mint a rétestészta, szerintem aki kicsit is komolyan gondolja, az elveszti az érdeklődését, mert ez kezd szivatás lenni meg agyhúzás. Vagy tesztek egy újabb lépcsőt a kapcsolatotokban, hogy legyenek új keretei, új élmények, új érzések, satöbbi, vagy hagyjátok állni, aztán szépen visszacsúsztok nullára, ahonnan indult ez az egész. Szerintem.
2016. okt. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
adsz jelet?
2016. okt. 9. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
jogász vagy? :D helyes, elvárható... itt nincs ilyen szabályrendszer. egyikőtök sem tudja, hogy kell és mások sem. valamit mégis csinálni kell. vagy nem.
2016. okt. 9. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem érdemes az ilyet sokáig húzni: ha tetszetek egymásnak, valamelyikőtöknek lépni kellene. :-)

Kérdezd meg, mit csinál hétvégén, vagy említsd meg, mennyire szeretnél valami filmet/kiállítást, stb. .... megnézni, ő szereti-e az ilyen dolgokat... hátha kapcsol, és elhív...

Vagy ha nagyon bejön, és már nincs türelmed, egyszerűen kérdezz rá, nincs-e kedve valamikor beülni veled valahová ;-)


N

2016. okt. 9. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
utolsó: ezekből sem tuti, hogy kapcsol amúgy :D én pasiként volt, hogy nem jöttem rá, hogy ez most az, hogy a csaj akar valamit :D
2016. okt. 9. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Igen, küldök jeleket. Persze, most megint napok óta nem láttam...attól is félek, hogy azt hiszi szívatom...és legközelebb már nem jön oda hozzám. Bár ez lehet hülyeség, és csak én vagyok türelmetlen, nem tudom, természetesen a legutóbbi találkozásunkkor kimutattam, hogy örülök a társaságának..legalábbis úgy gondolom, hiszen ha nem is sok időre, de jót beszélgettünk és mindenképp érdeklődő voltam. Tudom, hogy erre nincs írott szabály, de valahogy az ismerkedés sosem volt az erősségem, és most végre találtam egy olyan embert, aki különleges számomra...nem tudom, hogyan kell viselkednem.


Próbálok nyitott lenni, és megteremteni az alkalmat, hogy összefussak vele...többet járok arra, amerre gondolom, hogy tartózkodhat, tehát igyekszem "OTT LENNI"...Úgy érzem többet nem tudok tehetek, az már görcsös nyomulás lenne, ha esetleg felkeresnem más módon.

2016. okt. 9. 10:47
 8/8 anonim ***** válasza:

egy jó (és gondolom rövid) beszélgetésből nem feltétlen jön le a másiknak, hogy most itt akkor összejöhetnétek, ha éppen ő pont annyira nem tudja mit kell itt csinálni, mint te :) könnyen lehet, hogy neki sincs túl sok fogalma az ismerkedésről. sőt az is lehet, hogy benne ez nem is fogalmazódott így még meg mint benned. mert mondjuk lassabban indulnak be benne ezek a dolgok és bár tetszel neki, de az az erős vonzalom, ami felpiszkálja még nincs is ott. mert gondolom valami semleges terepen vagytok a beszélgetésekben nem valami olyan, amitől megugorhat a pulzusa. egy csomó minden lehet.


szerintem reális amitől tartasz, hogy visszaeshet valami. és nem is azért mert sokáig tart, hanem hogyha elvesztitek a hiteteket, hogy itt még valami lehetne. ami benned már egy kicsit meg is történt.


szerintem legyél bátrabb és provokatívabb, kétértelműbb a beszélgetésekben. adj magas labdákat. kérdezd meg mi van a lányokkal, tetszik e neki valaki, van e valakije. ha nem kérdez rá, akkor is mondd el, hogy neked nincs. és hogy mennyivel könnyebb lenne eljárni helyekre amit szeretsz nem egyedül. stb. hogy ezen a férfi nő síkon mozogjatok ne az egyetemi tárgyakon.

2016. okt. 9. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!