Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Komolyan ilyen sok magányos,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan ilyen sok magányos, sikertelen, szűz, tapasztalatlan fiú/férfi van az országban, akik nem találnak egyetlen lányt sem?

Figyelt kérdés

Mégis mi ennek az oka? Tényleg csak a lányok hibája lenne?

Mindig elutasítottak, vagy meg sem próbáltok ismerkedni?



2016. okt. 5. 11:19
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
72%
Ugyanennyi magányos lány is van, csak ők nem sírnak ilyen hangosan
2016. okt. 5. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem mindkét nem hibája, nem lehet kizárólag a pasikra vagy a nőkre rákenni mindent. Egyébként ha azt gondolod itt sok a szűz férfi menj ki a Távol Keletre Japánba, Kínába meg a többibe na ott vannak igazán szűz pasik mert ott 6-8%-os férfi többlet van...
2016. okt. 5. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
78%
Rengeteg ilyen volt régen is (például én), csak nem volt egy ilyen felület ahol világgá lehetett volna ezt sírni.
2016. okt. 5. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
58%
Akarnának ismerkedni, csak nem tudják hogy kell.
2016. okt. 5. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
37%

Igen,sokkal több is mint gondolnád,csak ugye kifelé mutatni nem lehet,mert akkor nyomoréknak néznek még jobban...


Mi az oka? A nők elvárásai. Hát basszus manapság ha nem születtél helyesnek,jó genetikával,szóba sem állnak veled a nők,nemhogy még kapcsolat vagy bármi kialakulhasson...


Engem mindig elutasítottak,kinevettek,megaláztak.

Az utóbbi időben megpróbáltam azt,hogy újra megnézem mi a helyzet,de semmi nem változott. Ugyanúgy elkerülnek,lenéznek stb. a nők...

Mindezt azért,mert nem születtem jóképűnek,tökéletes genetikával...

Ez van,megszoktam már. Ezért sem érdekel már manapság egy nő se,már rájuk sem nézek ha megyek bármerre,úgyis csak nyomoréknak néznek meg elkerülnek...

Na ezért nem érdekelnek már engem sem ők.


25/F

2016. okt. 5. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
29%

"Ugyanennyi magányos lány is van, csak ők nem sírnak ilyen hangosan"

Nem hiszem. A jobbak több csajt is dugnak egyszerre.


A lúzerek meg itt sírnak!

Mégis kinek kellene egy olyan mint ez az utolsó is?!

2016. okt. 5. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
100%

#6


Álszent módon ráfogod erre, de az előző is akit szidsz - nem tudhatod miket élt át. A szerencsések nagyképűsége szól belőled.

2016. okt. 5. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 A kérdező kommentje:

kinevettek, megaláztak? valahogy nem tudom elképzelni hogy minden lány így viselkedne,és nem emberhez méltó módon utasítanának vissza valakit...

kivéve ha ilyen divatmajmolós éretlen lányoknál vagy plázacicáknál próbálkoztál

2016. okt. 5. 12:20
 9/36 anonim ***** válasza:
77%
Megnézném azokat,akiknek annyira megy a csajozás,hogy mit kezdenének magukkal,ha hirtelen rondák lennének. Egy hónap után felkötné magát a legtöbb ilyen nagymenő. Erről ennyit! Nem lenne ez a duma,hogy önbizalom kérdése, meg humor, stb. Rádöbbenének, hogy ha nincs megfelelő külső, akkor b...hatnák humort, meg az önbizalmat. Le lehet húzni ezeket a wc-én egy átlag alatti külsővel.
2016. okt. 5. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
50%
Hát, nekem egyik barátom sem volt helyes, izmos vagy pénzes, ellenben volt humoruk, intelligensek voltak, és volt egyfajta önbizalmuk. Sőt, egyetlen női ismerősöm sem jut eszembe, akinek valaha is felszisszentem volna a párjára, hogy micsoda Adonisz.
2016. okt. 5. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!