Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ez lehet a gond?

Figyelt kérdés

A problémám az, hogy akárhányszor el kezdek ismerkedni valakivel, vagy oda lyukadunk ki, hogy mégsem szeretne semmit, vagy oda, hogy szeretne, de csak szexet.

Már tényleg úgy érzem, hogy velem lehet a baj, nyilván nem a másik 4-5 volt a hülye.

Egyik haverom azt mondta, hogy valószínűleg a baj az lehet, hogy nem vagyok kihívás, a férfiaknak meg ez kell. Viszont én nem szeretem kéretni magam, gyűlölöm a felesleges játszmákat. Jó, ezt most nem úgy kell elképzelni, hogy első randin már mehetne minden, és tenniük sem kell azért, hogy megkapjanak, de ha valaki bejön, azt éreztetem, egyenes, egyértelmű vagyok, és ezt el is várom a másik oldalról is.

Kérdésem, hogy tényleg az kell a férfiaknak, hogy kihívás legyen úgymond meghódítani a nőt? Legyek "titokzatosabb"? De úgy érzem akkor az már nem én lennék..


2016. okt. 7. 18:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Utálom a kéretős hülye libákat, mind a két exem is ilyen volt és az elsőnél még belementem a játékba, az elsőt meg nagyon hamar próbáltam rávezetni, hogy nem fogok könyörögni semmiért. Szerintem ha két ember érdeklődik egymás iránt akkor nem kellene kéretnie magát, mivel azzal csak úgy mond "egot növel". Szerintem jól csinálod amit csinálsz, csak rossz embereknél próbálkozol.
2016. okt. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
a másodikat próbáltam rávezetni nem az elsőt.
2016. okt. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
79%

Szerintem nem veled van a gond :)

Szimplán csak rossz emberekkel ismerkedtél meg.

21/f

2016. okt. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
"Aki másoknak akar megfelelni, az lemond arról, hogy önmagáért szeressék."
2016. okt. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ja így megmondják neked, hogy csak szexet akarnak tőled?
2016. okt. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

hát vagy rossz helyen keresgélsz, vagy rosszul közlöd, amit akarsz.

nem csak a zsáner pasikkal legyél, próbálj ki pár olyat is, aki kicsit visszahúzódóbb.

2016. okt. 7. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Az hogy nem játszmázol vagy futsz fölösleges köröket tök normális dolog. El is várom egy nőtől, hogy tudassa velem, hogy tetszem neki vagy sem, ellenkező esetben, csak az időmet rabolja. !!! NEM ÖSSZETÉVESZTENDŐ AZZAL!!! hogy az ember lánya random idegeneknek enged a bugyiában turkálni, mert nehogy az a gyökér érdeklődését veszítse. Csak az a gáz, ha a másik agyát húzod, minden más a te dolgod, és ez így van jól. 30/f
2016. okt. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, semmi gond nincs veled. Én nem szeretem, ha könyörögnöm kellene egy lánynak, szóval hidd el így vagy jó.

Persze ez nem jelenti azt, hogy rögtön fel kell hoznod a szexet első randin.

2016. okt. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Akkor megnyugodtam kicsit. Köszönöm a válaszokat, ment a zöld :)
2016. okt. 7. 21:24
 10/12 anonim ***** válasza:
Azzal értek egyet, aki szerint rossz helyen keresgélsz. Alapvetően nem gond, hogy nem játszmázol, nem húzod az ember agyát és hasonlók. De esélyes, hogy olyan srácok jönnek csak be, akik amúgy fiatalok, jól néznek ki és még bulinak tarják az életet. Simán megkaphatnak szexre több csajt is, ezért nem is akarnak ennél komolyabbat még.
2016. okt. 8. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!