Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem van a gond, ha már semmit nem akarok a nőktől?

Figyelt kérdés

Nem vagyok meleg,csak már unom ezt az egész párkapcsolatos dolgot. Volt barátnőim mind cafkák voltak,pedig elsőre senki nem mondaná meg róluk. Pár hete ismerkedtem meg egy lánnyal,tök átlagos,de kiderült,hogy olyan mint a többi.

Legszívesebben szingli maradnék és azt csinálnám amit szeretek,és nem

ugrálnék a nők után.

18/f



2016. szept. 18. 21:16
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:

28/f

Bocsánat;D

2016. szept. 18. 21:17
 2/14 anonim ***** válasza:
Szived joga baratom :D en sok ilyen embert ismerek aki tudatosan elhagyta a csajozas utjat, ok nem bantak meg egyenlore
2016. szept. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Én is van hogy néha így érzek, bár én amiatt, hogy valahogy nem akarnak jönni a sikerek, egyszerűen közömbösek a lányok, így van hogy már úgy vagyok vele, hogy hagyom az egészet a fenébe.

Kérdező, vagy ezt tudod csinálni, hogy nem érdekled őket, vagy pedig nem épitesz túlságosan hosszútávú kapcsolatra, mert amúgy nem is lehet, egy pár is ideig óráig el van egymással ,de idővel úgyis ellaposodik, vagy lesz más, és vége lesz, akkor már jobb keresni valaki új lányt.

Na meg a nők után sose ugrálj, mindig a saját életed, céljaid legyenek a legfontosabbak, és csak utána jöjjenek a nők.

2016. szept. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
De miért voltak cafkák? Ezt nem fejtetted ki.
2016. szept. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

"Legszívesebben szingli maradnék "


és miért nem maradsz az? fegyver tartanak a fejedhez, hogy legyen párod?

2016. szept. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
hát most más lányt nem érdekel, hogy te nő nélkül akarod leélni az életed. te magad azt írod, hogy legszívesebben szingli lennél. akkor hol itt a probléma?
2016. szept. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
90%
Gondolom, most velem együtt több ezer férfi sírja vizesre a párnáját.
2016. szept. 18. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Huha nagy szavak ezek egy 18 évestől...


Amúgy kb úgy hangzik ez a monológ, mint amit a korodbeli lányok szoktak egymásnak elmondani hajnal egykor egy üveg tequila mellett.

"Minden pasi disznó! Csak a szex kell nekik bla bla bla"


Ugyanaz :D


Amúgy meg ha egy csaj rendes, kedves, normális, nem is csal meg, akkor mégis mi a panaszod? Hogy nem a Szent Liliom apácazárdából rohant a karjaidba?

2016. szept. 19. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
90%
Nem veled van a gond. Én is ugyan ezt érzem 22 évesen. Azt is értem, hogy mi a bajod ezzel a szingliséggel. Nehéz. Mert ugye vannak szükségletei az embernek, meg beszélnek valami olyanról, hogy társas lények vagyunk. Keresed a NŐT, aki majd a társad lehetne, találsz egyet, egész bájos teremtés, beleszeretsz... majd kiderül, hogy ennek a 20 éves eddig aranyosnak tűnő tüneménynek te vagy a 12. a hüvelyében. És a második ilyennél rájössz, hogy talán ez a legkissebb csalódás ami ér velük. Én is ott tartok, hogy egyszerűen nem birom elhinni egyiknek sem, hogy rendes, normális nő. Nem látom egyikben sem, hogy le tudnám élni vele az életem. Vagy, ha volt is ilyen gyorsan szétoszlatta a reményem. Nekem sincs kedvem hozzájuk.
2016. szept. 19. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
#9 hiszti....
2016. szept. 19. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!