Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy nyomi/nerd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy nyomi/nerd srácok csupán magabiztos angol nyelvtudással szép külföldi csajokat tudnak felszedni?

Figyelt kérdés
Valamelyik nap is láttam a buszon egy szemüveges programozó alkatú nerd gyereket, ahogy egy álomszép skandináv szőke csajszival perfekt angollal beszélgetett és látszott a csajon a gyerek iránti vonzalma. De van egy csoporttársam, aki Erasmussal kiment külföldre és annak ellenére, hogy előtte sosem volt érintkezésben egy csajjal sem, kint egyből összejött egy dekoratív holland csajszival. Az ilyen emberek hogyan csinálják? Vagy a külföldi lányok ennyire liberálisok, hogy aki tud velük angolul kommunikálni és velem ellentétben nem alacsony azzal simán összejönnek (csak azért írom ezt, mert mind2 srác magas volt).

2016. okt. 8. 18:15
 1/9 anonim ***** válasza:
97%
Mert aki beszél angolul, az el tudja mondani nekik, hogy mit akar, te meg nem. Aki programozó annak van pénze, neked meg nincs.
2016. okt. 8. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%

Jokerdes de en is ezt vettem eszre.


Az elmult 5 evben egy magyar csajjal se jott ossze semmi.

De kulfoldon ez sosem problema. Nem is igazan azert mert "liberalisok", hanem csak kozvetlenebbek. Meg ha nem is josz be neki, szivesen elbeszelget veled, persze vilagosan DE nem bantoan a tudtodra adja kozben, hogy nincs eselyed. De nem meglazva kullogsz el, hanem ohgy "jah tok kedves lany volt, jot beszelgettunk a vonaton" pl. Ha pedig esetleg erdekled ot, azt is a tudtodra adjak, Nem varjak el, hogy kitalald mi jar a fejukben. Persze udvarolnod neked kell es el is varjak, de legalabb tudod ,hogy van ertelme.


Teljesen mas vilag van a hataron kivul...


24/F

2016. okt. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én pár éve mentem a Szigetre a Hévvel, aztán pár srác arról beszélt, hogy ma este újságírók lesznek, akik eljöttek bulizni Hollandiából. Perfekt angolul nyomták, ezzel csajoztak.
2016. okt. 8. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%

Egyrészt kikérem magamnak, hogy "programozó alkatú", én is informatikus vagyok, piacképes szakmám van, mégis egy Adonisz vagyok, ráadásul még ki is van dolgozva a testem.


A kérdésedre válaszolva, a skandinávok azok különösen jó fogások, nagyon szépek ott a nők és egyáltalán nem olyan lenézőek mint az angolok, németek, osztrákok. Nekem nagyon bejönnek pl. az osztrák nők, de azt tapasztalom, hogy azokat jóval nehezebb felszedni, mint egy magyart, egyszerűen azért, mert egy osztrák nő szemében egy kelet-európainak nincs státusza. De nekem még mindig az a célom, hogy legyen egy gyönyörű fiatal osztrák vagy svájci barátnőm, később feleségem.

2016. okt. 8. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
#4: Nemcsak "Adonisz" vagy de a írásod stílusából ítélve egy beképzelt felszínes ember is egyben. Na mind1. A kommentednek amúgy köze nincs a kérdésben szereplő jelenséghez. Arra voltam kíváncsi, hogy az ilyen nerd, vékony srácoknak (akkor mellőzöm ezt a programozókat sértő sztereotípiát) miért van nagyobb esélyük csak az angol tudásukkal a külföldi csajok körében, nem pedig arra, hogy egy alapból vonzó megjelenéssel milyen könnyű felszedni egy skandináv csajt. De lehet nem is informatikus volt a gyerek, mind1 vita off.
2016. okt. 8. 18:56
 6/9 anonim ***** válasza:
20%

#5


Mákja volt a kockának ennyi. Biztos egzotikusnak tartotta a csaj, hogy külföldi, a skandinávok vevők erre. De amúgy külföldön is számít a külső nagyon is sokat, szóval tényleg csak vak szerencséje volt.

2016. okt. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
71%
Irigykedsz gyíkarc? :D
2016. okt. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pl. gyengéim az ilyen kockának titulált srácok. Abszolut zsáner.
2016. okt. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
aki külföldi, nem itt akar megállapodni, és a srác egynek jó
2016. okt. 8. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!