Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy a külföldi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a külföldi pasik körében (osztrák, angol például) elfogadottabb, ha valakinek duci barátnője van, mint a magyar pasiknál?

Figyelt kérdés
2016. máj. 24. 09:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
65%
Ez baromság....
2016. máj. 24. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
94%

Amerikáról tudok beszámolni. Ott eleve több a népességen belül a túlsúlyos ember, és a média is követi a trendeket. Például a kirakatokban nem vékony babákon mutatják be a ruhákat, hanem átlagos, vagy telt kirakati bábuk vannak.

Társadalmilag sokkal elfogadottabb a túlsúly, mint nálunk. És elég nehéz is lenne másképp, mikor 10-ből 8 ember túlsúlyos...

2016. máj. 24. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
73%

En nem tapasztaltam hogy a magyaroknal nem lenne elfogadott. Tobb baratom is volt mar es mindegyik buszken felvallalt, en voltam a telefonjukon/szamitogepukon a hatterkep, bemutattak a barataiknak stb :)

Egy duci no

2016. máj. 24. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
53%

#4 gondolom jobban kitöltöd az 1920x1080-at.


Bocs, ez gonosz volt, tudom. :) egyébkén engem sem zavar ha a másiknak kövér barátnője van, ha az tetszik neki, akkor legyenek egymáséi, sok boldogságot kívánok. De nekem annyira nem jön be, szeretem az egészséges lányokat.

2016. máj. 24. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
34%

Mert ott olyan a szép nő mint a fehér holló,RITKA.

Kint nyugaton szép nőt te sose látsz,konkrétan igénytelenek,fújjj,hátizsákos frodók,kötött pulcsi.

Én amikor kint voltam nem volt egy darab nő sem akire egyáltalán halvány szikrányi izgalmam lett volna,észre se veszed őket.

Szerinted miért jönnek nyugatról ide meg oroszokhoz csajozni?

Szép nők itt vannak.


Amúgy én sose nézem le kinek milyen a barátnője,nem nekem kell elviselnem.

2016. máj. 24. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
29%

Kedves kérdező, te is kicsit kizoomolhatnál és az egész világot nézhetnéd összességében.


1. A tőlünk nyugatabbra lévő országokban (Nyugat-Európa, Észak-Amerika) sokkal több arányaiban a kövér és a külsejére úgy általában is sokkal kevésbé adó nő, mint itt Kelet-Európában és a világ egyéb "elmaradottabb" részein. (Ennek okai: egészségtelen életmód és étkezés, mozgáshiány és én a külsőre való igénytelenebbséghez a feminizmust is okként sorolnám)


2. Angliában, Ausztriában (amiket te mondtál), de mondom ide sorolható kb minden észak-amerikai és nyugat-európai ország, arányaiban több a "duci", dagadt, kövér nő.

Na most gondoljatok bele. Kelet-Európában, Dél-Amerikában, a Távol-Keleten, 10-ből mondjuk 2-3 lány esik a duci vagy rosszabb kategóriába. Nyugaton meg mondjuk 5-6.


3. Ez miatt nyugaton sokkal nehezebb vonzó, átlagos vagy vékony alkatú lányt találnia egy férfinak. És akkor a férfiak ezt jobban elfogadják, mert nem igazán tehetnek a helyzet ellen. Ahol 50% esélyed van duci nőt találni mondjuk 20% helyett, ott nagyobb lesz az elfogadás mások részéről, ha duci nőt tudsz éppen összeszedni.


4. Ahol sok a duci, ott nagyobb a ducik elfogadása is. Ahol az emberek közt több a normális testalkatú és kevesebb a duci vagy rosszabb, ott pedig kisebb az elfogadottsága ugyanennek. Te most éppen nyugati (angol, osztrák) férfiakat mondtál, ami országokban sok a duci nő nagyon arányaiban. De kíváncsi lennék egy orosz, japán, nigériai vagy venezuelai férfi véleményére is ugyanebben, ahol kevesebb a duci nő.

2016. máj. 24. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
A nigériaiak éppen hogy élnek-halnak nem hogy a ducibb/husibb, hanem az igazán kövér fehér nőkért is.
2016. máj. 24. 11:16
 8/15 anonim ***** válasza:
41%

Ez az állításod tudod milyen? Mint hogy régen megtalálták a willendorfi vénusz szobrot. És csak kb ebből az egyből arra következtettek, egy büdös szoborból, hogy régen az őskorban a kövér nők voltak a szépségideál. (Érted, egy szobor miatt él a köztudatban és abból következtettek több ezer/tízezer évre és több tíz-száz millió akkor élt ősünk életére.)


Ez mellé én most mindenkinek a saját országában a saját nőket vettem alapul. Nem a "duci-husi" fehér nőket, hanem minden ország adott férfijainak hozzáállását a saját adott országuk nőihez.

Én is vonzódnék négerként egy kövér fehér nőhöz, ha tudnám hogy ő fél hónap alatt keres annyi pénzt, mint én egy év alatt.

2016. máj. 24. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
28%
9# holott az is lehet, hogy azzal szemléltették, hogy mi lesz belőletek, ha csak az édes bogyókat eszitek és akkor majd nem tudtok elfutni a kardfogú tigris elől...
2016. máj. 24. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
47%

Világszinten a duci/dagi nők kevésbé vonzóak a férfiak szemében mint az átlagos/karcsú alkatúak.


Nem tudom mi ezen olyan nagy trauma ezt beismerni néhány embernek. Mintha sok ember azt kutatná hogy az ég miért kék és a fű miért zöld és hogy ezen hogyan lehetne változtatni.

2016. máj. 24. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!