Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mondanátok Debrecenben olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mondanátok Debrecenben olyan helyeket, ahol érdemes lányoknak ismerkedni?

Figyelt kérdés

Magamról annyit, hogy 23 éves vagyok, nem vagyok bulizós, még tanulok, szeretek kirándulni, és már elegem van a magányból. Ezért szeretnék tippeket, hogy hol lehetne ismerkedni Debrecenben. Azért írtam magamról pár infót, hogy ezzel is könnyebb legyen tanácsot adni. Neten nem szeretnék ismerkedni.

Értelmes válaszokat várok!


2016. okt. 9. 13:43
 1/4 anonim válasza:
Szokott szervezni túrákat az egyetem minden felé, próbáld meg, ott legalább olyanokkal találkoznál akik szintén szeretnek kirándulni. Vagy menj el sportolni valahova, te is jobban fogod érezni magad, meg ott lesz lehetőséged ismerkedni.
2016. okt. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%

Debrecenben? :D

Akkor már a Mars :D

2016. okt. 9. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Túratárs nevezetű oldalt tudom ajánlani figyelmedbe. Igaz én velem nem fogsz elmenni kirándulni mert Kisalföldön vagyok de ott az oldalon nagyon sok lehetőség nyílik. :)
2016. okt. 9. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, főként az első válaszadónak :)
2016. okt. 9. 17:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!