Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tudtok mondani olyan helyeket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudtok mondani olyan helyeket Debrecenben (parkok, vagy különleges szabadtéri helyek a belvárosban vagy közelében), ahova érdemes lenne elmenni?

Figyelt kérdés
A lényeg, hogy ne legyen hátköznapi, vagy csak legyen sokak számára ismeretlen.

2014. márc. 5. 20:22
 1/3 anonim ***** válasza:
a pincémbe, sz*rtlapátolni :D
2014. márc. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
na dee ne csak off legyen:)mindegy hová mentek raninak egy sima kávézó is megteszi, nem a helyen fog múlni... vagyis 99%-ban biztos nem ;) sok sikert:)
2014. márc. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Szerintem a helyen is múlik.

Legjobb ilyenkor olyan helyre vinni a csajt amit ő se nagyon ismer, csak legyen nálad pénz.

Eger pl szép. Debrecen egyébként önmagában különleges, főleg nekem így budapestiként. Annyi tényleg a lényeg, hogy olyan helyre menj vele amit vagy te ismersz nagyon :) Ő pedig nem annyira, így számára különleges lesz, vagy pedig se te, sem ő nem ismeri, így egy közös kaland lesz.

Randira érdemes este menni, nekem ez a tapasztalatom.

2014. jún. 30. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!