Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Legenda vagy létezik, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legenda vagy létezik, hogy valaki magyar nőknek nem kellett, külföldinek igen?

Figyelt kérdés
Tapasztalatokat kérek, nem pedig álmokat és ábrándokat, valamint a magyar nők szapulását is kérem mellőzni.
2016. okt. 9. 18:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy lakótársam, nem volt egy nagy csajozógép sosem. Bár nem tudom, hogy ennek mi volt az oka, panaszkodni emiatt, görcsölni, a női nemet szidni nem hallottam sosem. Egy finn lánnyal jött össze végül.
2016. okt. 9. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ismerek ilyet, bár annak a srácnak az ázsiai nőknél volt sikere, itthon sikertelen volt. Viszont hozzátartozik a tényhez, hogy nem véletlenül, mivel az ázsiai nők körében presztízs a fehér európai pasi.

De ilyen osztrák, svájci, német, angol nőknél, habár nekem nagyon a gyengéim az árja nők, minden álmom egy gyönyörű osztrák menyecske, ott sajnos rossz ponttal indul egy kelet-európai. Tehát mással kell kompenzálnod, nagyon jóképűnek, kidolgozott testűnek kell lenned, továbbá társadalmilag minél elfogadottabbnak és megbecsültebbnek, nem egy mosogatónak.

2016. okt. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Voltak nálunk mexikói vendégmunkás csajok, még valamikor 10 éve.

Volt nálunk egy kis lúzer srác, meg pár agglegény. Volt olyan, hogy a tetőn bújtak el a csajok elől! Sok mindenre kaphatóak lettek volna a kis bajszos menyecskék az európai vízumért cserébe, igen erősen férjhez akartak menni valami magyar csávóhoz.


Tavaly Dél-Afrikában volt pár srác beindítani az új sorokat. Ott is hasonlóakat tapasztaltak.


Szóval van ilyen, csak az a feltétele, hogy nekik még az az élet is kívánatos legyen, ami itt van. Ukrajna, Kína, Románia legsötétebb berkei.

2016. okt. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
85%

Másik oldalról: magyar lány vagyok, magyar pasiknak nem kellek, de egy amerikai srác nagyon odavan értem :D

(se kövér nem vagyok, se ronda, csak gondolom túl mindennapi vagyok ahhoz, hogy magyar srácok leszólítsanak, hiszen aki Magyarországon "átlag", "elmegy", "szürke" az máshol már bőven szép kategória. :D)

2016. okt. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
79%
Nalam az ex ferjem bejott minden nonek pesten es ugyanez volt a helyzet kulfoldon is. Egyaltalan nem tapasztaltam, h az angol nok leneznek a kelet europaikat, mert tenyleg mindig volt csaja (miutan elhagytam:-)))
2016. okt. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nagyon sokáig nem volt barátnőm. Egyszer váratlanul megismertem egy lányt, jártam vele egy kis ideig majd miután vége lett a kapcsolatunknak akkor közel 3 évig nem volt senkim. Ez idő alatt találkoztam/randiztam több mint 20 lánnyal, ebből kb 2-3 lánnyal találkoztam 2szer vagy többször a többivel csak 1 szer. Már elegem lett hogy mindig lepattintanak vagy pedig kétségbeesett kövér lányok akarnak csak ismerkedni velem.

Hanyagoltam is egy ideig az ismerkedést.

Neten kerestem levelezőpartnert hogy a nyelvtudásomat fejlesszem. Megismertem egy amerikai lányt akivel nagyon jól elbeszélgettünk, sokat segített a nyelvtudásom fejlesztésében is. Meghívott magához az USA-ba és hosszas gondolkodás után elfogadtam a meghívását és a spórolt pénzemet repülőjegyre költöttem. Nagyon tetszett külföld és a lány is csinos volt. Jól össze is melegedtünk, egymásba szerettünk és megbeszéltük hogy akkor legyen kapcsolat. A búcsú nehéz volt de hazajöttem a kiruccanásból.

Most ő látogat meg engem hamarosan :)

Jövőre pedig megyek ki hozzá és összeházasodunk.


Nehéz döntés volt de nem ülhetek itt arra várva hogy jön egy lány a szomszéd városból hogy én kellek neki. Mint írtam is, próbálkoztam sok lánynál, több mint 20nál. Adtam elég esélyt magamnak hogy megismerkedjek itt helyben valakivel.

Ha menni kell hát menni kell... nem szalasztom el azt akivel szeretjük egymást csak azért mert messze lakik.

2016. okt. 24. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!