Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők! Ti szerelem nélkül, csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Ti szerelem nélkül, csak mondjuk erős szeretettel nem tudtok együtt lenni egy nektek tetsző, mindenben megfelelő férfival?

Figyelt kérdés
Sajnos én 32 évesen mindig szívtam, mert több hónap, vagy 1-2 év után derült ki, hogy nem szerelmes belém az adott lány, csak testiség van, semmi más. Mindig szakítottak velem. Bármit tettem, bármilyen illatom volt, nem jöttek elő az érzések belőlük, csak a dolog szexuális része működött, a kémiai, érzelmi csak szeretetet mutatott, ne többet. így szakítottak velem. Félek, hogy emiatt egyedül maradok. Nem tudok senkiből sem kiváltani mély érzéseket, nem tudom mi kell hozzá. Hiába a rendes munkahely, kereset, jó jellem stb. Utolsó, rosszarcú férfiak pedig sokszor tudnak mély érzelmeket kiváltani megfelelő (mindenben)nőkből. Nagyon el vagyok keseredve.
2016. okt. 9. 21:04
 1/3 anonim ***** válasza:
55%
Ne aggódj! Egy szekrénnyi Deák Feri, és még az életükbél is jobban fognak szeretni! :)
2016. okt. 9. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
miért gondolod,hogy 32 évesen már kiégtél? egyébként az nem baj,ha már leg. van tapasztalatod,sajnos a rosszat is megtapasztaljuk néha,de ettől még nem kell feladni ;)
2016. okt. 9. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"Nem tudok senkiből sem kiváltani mély érzéseket"

"bármilyen illatom volt"

"rendes munkahely, kereset, jó jellem"


Érzed a problémát? Mély érzéseket hosszú távon nem az illatod vagy a munkahelyed vált ki. Az max arra jó, hogy felfigyeljenek rád. Mély érzéseket kivált, ha számítani lehet rád, ha érzelmileg biztonságban érzik magukat melletted, ha meghallgatod őket stb.

2016. okt. 10. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!