Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők valóban természetesnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők valóban természetesnek veszik és elvárják, hogy ha ők közelednek egy férfihoz, akkor az jöjjön össze, illetve teljesen természetesnek tartják hogy ők visszautasítanak férfiakat?

Figyelt kérdés
2016. okt. 10. 16:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
13%
Igen, ők valóban ilyen lények. Szándékosan nem használtam az ember jelzőt, mert attól nagyon messze vannak.:D
2016. okt. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
91%

:D Akár elvárom, akár nem hogy ne utasítsanak vissza, amikor én közeledek valaki felé, az úgy is vissza fog utasítani, ha nem tetszem neki (max előbb megpróbál megfektetni, és utána dob).

És igen, ha nekem nem tetszik aki engem szemel ki, nekem is jogomban áll visszautasítani. Nem a rabszolgapiacon vagyunk.


Imádom ezeket a provokatív troll kérdéseket.

2016. okt. 10. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
87%

nem tudom, én személy szerint nem várom el...nekem sem jön be az összes pasi, számomra egyértelmű hogy én sem tetszhetek minden pasinak...elfogadom ha visszautasítanak, lezárom nagamban a dolgot és ennyi :)) minek drámázni

25L

2016. okt. 10. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
75%

Nem veszem természetesnek. A férfi, aki nekem megtetszik, ugyanolyan érző emberi lény, saját akarattal, mint amilyen én vagyok. Vagyis az a természetes, hogy benne van a pakliban, hogy neki nem tetszem - ahogy életem eddigi 8-10 ilyen esetéből kb. egy jött össze.


És igen, az is természetes, hogy nem leszek együtt olyannal, aki nem érdekes, vonzó vagy szimpatikus. Kinek jó az? Neki nem, mert hazudok neki - ha nem szavakkal, de azzal, hogy úgy csinálok, azt hitetem el vele, hogy tetszik nekem. Nekem meg azért nem jó, mert olyannal lenni, akit nem szeretek, kínszenvedés.


Persze tudom, ez a kérdés megint az itt lézengő öt szerencsétlen egyikétől származik, aki szerint nőnek lenni egyenlő valami boldog egysejtű bonyolultságú életformával, szemben a (főleg alacsony) férfiakat cibáló élet viharaival szemben.

2016. okt. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
62%
Nem. Azt természetesnek veszem, hogy aki nem mozgat meg, azt elutasítom. Jó is lenne, ha minden jöttmenttel kötelező lenne összejönnöm... amilyen pasik próbálkoztak nálam... alkoholista taták stb. De ugyanígy, ha én próbálkozom vkinél, akinek meg én nem jövök be... max. csalódott vagyok a helyzetben, de nem veszem természetesnek a sikert, és a pasasra sem "haragszom", mert nincs miért... ha neki nem vagyok az ízlése, az nem az ő "hibája".
2016. okt. 10. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nem.
2016. okt. 10. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Sunshinedoll ***** válasza:
58%
Biztos van, aki :D Engem már utasított el pasi, és tökéletesen megvoltam azután is :D Nem mindenkinek van az önbecüslése és önbizalma a béka s-gge alatt, hogy egy kis "nem" falhoz vágja. Az amúgy is a pasikra jellemző.
2016. okt. 10. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
83%
Nyilván örülnék neki, ha a közeledésem minden egyes esetben termékeny talajra találna, de inkább azt veszem természetesnek, hogy ez nem mindig van így. Sokkal könnyebb elfogadni ezáltal a negatív végkifejletet. Nem mondom, hogy jól esik, mert kinek esne jól, de nem vág a padlóra. Azt viszont határozottan természetesnek veszem, hogy jogomban áll elutasítani valakit, aki nem tetszik nekem.
2016. okt. 10. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Elég troll kérdés(mondjuk itt melyik nem az) de próbálok komolyan válaszolni.


A probléma azzal van,hogy emberek mély előítélettel viseltetnek egymás iránt az élet minden területén.Így van ez a gyengéd érzelmeket tápláló személy ismerkedési szándékával kapcsolatban is.

Függetlenül attól,hogy Nő,vagy Férfi az illető hajlamos a közeledő fél érzéseit is beskatulyázni azon szempontok szerint ahogy azt a személlyel teszi.


Nevezetesen ahogy a személyt hajlamos "lenézni",megítélni testi,vélt,vagy valós jellembeli paraméterek alapján,ezt kivetítve a másik érzelmeit is hajlamos egyenesen megalázónak tekinteni.

Így billen át a megértő,törődő elutasító párbeszéd,a másik nevetségessé tételébe,megalázásába.

2016. okt. 10. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
65%

Nem csapkodom magam a földhöz, ha elutasít, nem várom el és nem vettem soha természetesnek, hogy jöjjön össze velem.

Túlteszem magam rajta, nem kezdem el ásni a síromat mert elutasítottak.


Látom vannak emberek, akik nagyon más univerzumban élnek és elhiszik azt, amit összeképzelegnek, mint ahogy a kérdező is.

2016. okt. 10. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!