Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők szemében az átlagos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők szemében az átlagos férfi valóban a helyes kategória lenne?

Figyelt kérdés

Többször beszéltük egy lányokkal, hogy mi az átlagos, mi az átlag alatti.

Nekem van egy érzésem, hogy nincsenek tisztában az átlagos kategóriával. Teljesen sportos helyes arcú pasikra rámondták, hogy átlagos, amikor szerintem nem ezek a férfiak lepik el az utcát stb.

Azok a férfiak akik általában látni az utcákon, azokra átlag alattiakat mondanak.

Valóban ilyen lenne a nők kategorizálása..


2016. szept. 19. 18:13
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
42%
Úgy értik, átlagos azok közül, akikkel lefeküdnének.
2016. szept. 19. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
84%
Talán mivel mindenkinek más a szép? Én a legtöbb nőnek nem tetszem, mégis van 1-2, aki meg azt mondja rám, hogy irtó helyes vagyok. Ennyi.
2016. szept. 19. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
86%
Igazából nagyon sok sportos, helyes arcú srác sétálgat az utcán, akiknek nagyjából hasonló az arcszerkezetük, ezekre én is rámondom, hogy átlagos. Az ilyenekre értik / értjük általában, hogy átlagos sráccal is összejönnénk, ha belsőre is passzolunk. Akik már tényleg az a jóképű kategória, nekik általában van valami kiemelkedően jó külső tulajdonságuk, nagyon szép szemek, vonzó száj, szép haj, stb..
2016. szept. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Állandóan a várost járom gyalog, bkv-val stb. És bizony azt látom, hogy a legtöbb, azért nem helyes sportos. Vagy alacsony, vagy vékony, vagy kövér, vagy van valami testi hibája stb. Bizony az átlagos az nem ilyen
2016. szept. 19. 18:21
 5/19 anonim ***** válasza:
71%
Átlagos pasi: Az aki mellett nem kiabálnám hangosbemondóval hogy velem van de nem zárnám ki hogy össze jöjjek vele ha megfog a belsője.
2016. szept. 19. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Mert a nőknek sem ugyan az a vonzó. Hiába helyes egy férfi ha unszimpatikus vagy ha beszélgetésbe egyedünk rájövök, hogy teljesen más az értékrendünk, esetleg hamis vagy furcsa, defektes. Volt már ilyen nem is egy.
2016. szept. 19. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
90%
Nem tudom, te merrefelé járkálsz, én a belvárosban a huszonévesek között egy rakás olyat látok. Másik meg, hogy nem mindenkinek a sportos alkat a mindennek a netovábbja, van akinek sokkal jobban bejön pl. egy vékony alkat (nekem is) tehát én is simán leátlagosozom az izmos srácot, mert nekem semmi extra a külseje.
2016. szept. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
14%
Höhö, bele se merek gondolni, ha sportos, jóképű, vállas hapsikra aszongyák', hogy átlagosjános, akkor például én milyen mélyre kerülnék a listán az osztályozásuk alapján...
2016. szept. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
40%
igen a nok sajnos kb a pasik 10% ahoz vonzodik en is sok novel beszeletem errol es azt mondtak amit neked ...
2016. szept. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
83%

Ízlések és pofonok. Akiktől Te kérdezted, azoknak az általad felsorolt külső tulajdonsággal rendelkező pasik az átlagosak. Másoknak az olyan pasik álmaik netovábbja. Innentől kezdve szerintem nincs miről beszélni.


Pl.: akik az én szememben baromi jó pasik, azokra barátnőm simán ráaggatja az átlagos jelzőt, mert nincs kockahasuk, stb.


Ebben a témában totál nem lehet általánosítani szerintem. :)

2016. szept. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!