Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyek ha a kiszemeltem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha a kiszemeltem foglalt?

Figyelt kérdés

Egyetemen egy órára járunk egy lánnyal, sokszor néz felém, meg amikor kérdezett valamit is felém nézett, holott sokan voltunk ott, és én meg távolabb is álltam, tehát nem az lett volna a logikus. A barátja szerintem nagyon rosszul néz ki, nem is tudom furcsán néznek ki, mert a lány alacsony, a csávó meg vékony magas és csúnya is, biztos valami régi gimis szerelem lehet, nem találok rá magyarázatot. Nem nagyképűségből, de szerintem velem jobban járna. Ők mindketten 18 évesek, én 24 vagyok.

Nem tudom, hogy foglalkozzak e vele? Van sok más lány is, de már nem tizenéves vagyok hogy mindegy hogy kivel vagyok... külsőre az esetem sötét bőr sötét haj, tényleg az álomnő, és sokat mosolyog is.



2016. okt. 11. 15:36
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha már 24 vagy akkor tudhatnád:

-a nők számára nem a kinézet az elsődleges

-nem számít a kor, tehát hogy az ő párja 18 éves

-a legtöbb esetben nem számít a magasság


"szerintem velem jobban járna" -> Lévén a fentieket veszed viszonyítási alapnak, merem feltételezni, hogy nem érted a nőket. Különben ezt a kérdést fel sem tetted volna. Ergó, nem jelenthetjük ki, hogy szerinted veled jobban járna. Ne érts félre, nem bántani akarlak.


"Nem tudom, hogy foglalkozzak e vele?" -> Nagyon jól tudod hogy van párja, tehát a válasznak is evidensnek kellene lennie: amíg van párja, nem foglalkozunk vele, nem nyomulunk rá. Ha neked elég a barátság, ismerkedj vele, ha nem, akkor pedig hagynám a helyedben.


33F - párkapcsolati és házassági tanácsadó

2016. okt. 11. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Tisztességes ember vagy?

Akkor nem kérdés, hogy békén hagyod.

2016. okt. 11. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ahogy olvaslak, nem is ismered azt a lányt, csak látásból. Honnan tudod, hogy TE jól járnál-e vele?
2016. okt. 11. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

nem vagyok tisztességes, barátok nőjére nem megyek, de egy idegennel más a helyzet, ember embernek farkasa ebben a világban.

de tényleg nem ismerem, akkor lehet tényleg hülyeség

2016. okt. 11. 16:18
 5/7 anonim ***** válasza:
64%

Abban nem értek egyet a "párkapcsolati tanácsadóval",hogy foglaltra nem megyünk rá.

Basszuskulcs nemár. Elhiszem én, hogy bunkóság, de csak mert valaki később érkezett már meg se próbálja?

Ha jó a kapcsolata, akkor úgyis elutasítja kulturáltan és kész. Én sem haragudtam soha, ha valaki nyomult a páromra. Ha tudják vinni, akkor vigyék. :) Én is jól járok ekkor, mert szabad leszek és ők is, mert talán megtalálták a nagy Ő-t. Nekem meg újra esélyem lesz megtalálni.

2016. okt. 11. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Simán lehet, hogy csak kivetítesz rá dolgokat a testi vágy miatt, ismeretlenül könnyű beleesni a hibába. Ha tényleg felkeltette a kíváncsiságodat, előbb barátkozz vele, aztán meglátod, hogy egyáltalán van-e értelme továbbgondolni, összeillenétek-e emberileg (a külsőségeken túl, életvitel, gondolkodásmód... stb.), vagy keress társnak inkább valaki mást.
2016. okt. 11. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
de éppen ez az, hogy ne ma szexualitás, mert van akit inkább megdugnék, hanem most nem tudok rá jobb szót mondani olyan kis aranyos, hogy azt érzem hogy meg kell ismernem, egyszerűen még rá nézni is jó
2016. okt. 11. 18:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!