Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » "Örökké" egyedülálló lányok!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Örökké" egyedülálló lányok! Titeket nem szomorít el, mikor ezen az oldalon a férfiak azt hajtogatják, hogy az összes normális nő foglalt, a többi kb. csak maradék, aki nem véletlenül nem kell senkinek?

Figyelt kérdés
2016. aug. 7. 10:13
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
76%

Fordítva is igaz ám :D

Nincsenek normális, érett gondolkodású férfiak, vagy ha vannak, azok foglaltak :D Ezt többet látom itt.

2016. aug. 7. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem ez csak a férfiakra jellemző. Én mindig is tudtam, hogy a legbelül a nők értelmesebbek a férfiaknál, szóval nem siránkoznak, mint valami óriásbébi.
2016. aug. 7. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
43%

Én férfi vagyok és nem hajtogattam ilyet soha az életben.

Ez hogy a francba lehet?

Te... mi van, ha, horribile dictu, de tévedsz?

2016. aug. 7. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
79%
Nem vagyok érintett de írnék ha nem baj. Aki "örök" egyedülàlló az azèrt az, mert így döntött. Nem hinném , hogy érdekli őket màsok vèleménye. Sem ezzel kapcsolatban, sem egyébkènt.
2016. aug. 7. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
67%

Nem ettől szomorodok el, hanem amikor látom, hogy a barátaim benne vannak egy rossz párkapcsolatban, és siránkoznak ...


Illetve még attól, hogy mennék egy csomó helyre, de nincs kivel!

2016. aug. 7. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
66%
Engem csak azok a ferfiak idegesitenek akik a parkapcsolati csalodasaikat es fusztraciojukat a nokon vezetik le es gyuoolkodnek.
2016. aug. 7. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
3%
Ha akar, bármelyik lány találhat magának pasit legkésőbb pár hét alatt. Nemcsak szexre, kapcsolatra is. Aki nem, azzal igenis komoly gondok vannak, vagy senki sem elég jóképű neki.
2016. aug. 7. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
23%
# 4 Jaja mindenki így döntött, szerinted én nem örülnék lenne párkapcsolatom, és majd családom...... nekem képzeld ezekből nem jár ami másnak igen.... nők minden próbálkozásomat ellehetetlenítenek... még arra se méltattak, hogy találkoznak velem..... farkalják csak meg a felső 10% remélem jól megalázzák őket....
2016. aug. 7. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
48%

Az örökké egyedülálló nők túlságosan válogatnak, minden pasasban rögtön a hibákra, a kifogásokra utaznak. Nekem ne magyarázza be egyik nő sem, hogy sok-sok év alatt egyetlen olyan pasas sem csapta nekik a szelet, aki bejött volna nekik.


Még hogy önként választott életmód, mi? :D Biztos azért álmodoznak rendszeresen a tökéletes hercegről, meg tökéletes házasságról, mert önként választották az egyedüllétet, igaz? Hagyjuk már! Amelyik nő évek óta egyedülálló, az súlyos flúgos eset.

2016. aug. 7. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
84%
Én ismerek ilyen egyedülálló nőket akik nem házasodtak , 40+ 50+. Szerintem kizárólag mindenkinek a magánügye, hogy miért él egyedül. Lehet őket megbélyegezni teljesen mindegy. Jah és Nem panaszkodik egyikük sem. Van élet a párkapcsolatokon kívül is.
2016. aug. 7. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!