Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Rosszul jarok, ha en egyedul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszul jarok, ha en egyedul maradok? 29/F

Figyelt kérdés
nincs felesegem. Szerintetek szomorunak kellene lennem emiatt? Ugy ertem, felek, hogy egyedul maradok. De rossz not sem akakrok magama melle. Rendes lanyt szeretnek. Csak rendeset talalni nagyon nehez. Lehet jobban jarok, ha egyedul maradok?

2016. okt. 11. 16:32
 1/4 anonim ***** válasza:
94%
Neked kell érezni,hogy jó e egyedül. Mindenesetre jobb egyedül mint egy rossz kapcsolatban. De szerintem még van idő megtalálni a párod
2016. okt. 11. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Sokkal jobb egyedül, mint egy pocsék házasságban.

Majd nősülj akkor, ha biztosan tudod, hogy megtaláltad azt a nőt, akivel le tudod élni az életed.

Addig meg járj nyitott szemmel. Sok rendes nő van, csak észre kell venni.

2016. okt. 11. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
83%

Buta felfogás ez a részedről!

Szerintem ne görcsölj ezen ennyire.

Éld az életed, fejleszd magad, szélesítsd látóköröd, azt tedd amihez kedved van és ezek hozadéka úgy is az lesz, hogy találkozol új emberekkel és ha nem is őbennük, de ő általuk ismerhetsz meg talán olyan nőt vagy nőket akikkel jól fogod magad érezni.

Nem feltétlenül lesz az első a végleges, viszont esélyt kell adnod magadnak és másoknak is.

Negatív ez a kisugárzásod ezzel a gondolkodással és hidd el az emberek, de főleg a nők megérzik.

Ha egy szaros melód van és élvezed, akkor azt is megérezni rajtad.

Értékeld az élet apró dolgait, légy hálás és hidd el ez bevonz majd olyan embereket akikkel azt ami TE vagy megoszthatod és jól fogod magad érezni!

Ez nem halandzsa, indulj neki és lásd a változást.

Veszíteni nem veszíthetsz semmit, viszont a szemeidet mindig tartsd nyitva a jó lehetőségek és a rossz dolgok elkerülése miatt.

2016. okt. 11. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
9%
Az előző hozzászoló kis regényéhez a válaszom az, hogy az a baromság amit ő mond. Anno nekem is ezt mondták szóról szóra nem lett belőle semmi... Kedves kérdező majd ha annyira tepersz hogy mar vért pisálsz na akkor talán össze fog jönni valami. En fiatalabb vagyok 24/f de sokkal jobb volt azelőtt hogy elkezdtem evvel a témával foglalkozni, azelőtt is megvolt a véleményem a női társadalomról az élmények után meg is erősödött. Szerintem jobb lesz egyedül több pénz, idő, mozgástér piros lámpás negyed meg mindig van;)
2016. okt. 11. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!