Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Srácok, ti ribinek gondolnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, ti ribinek gondolnátok emiatt?

Figyelt kérdés

Az egyetemen feltűnt már, hogy néhány ember elég furán néz rám, és néha már én is kellemetlenül érzem magamat a helyzet miatt.


Mert nagyon szép és csinos lánynak tartanak, és csomó srác megbámul, meg sokan oda is jönnek beszélgetni, csoporttársak közül is, vagy más szakokról, azaz gyakorlatilag mindig valami pasival látnak. Én meg nagyon kedves típus vagyok, úgyhogy senkit sem szoktam lerázni, meg egyébként is inkább fiúkkal jövök ki jobban, szóval szívesen dumálok velük.

És biztosan van olyan, aki azt hiszi, hogy nagy részükkel le is feküdtem, de ez nem így van. Volt pár ember, akivel randiztam, de ennyi, a többségük csak egy sima haver/ismerős.


Egyébként nem öltözöm kihívóan egyáltalán, elegáns szoktam lenni, és visszafogottan is viselkedem, szóval annyira én sem értem, miért van ez az egész.


Ti mit gondolnátok egy ilyen lányról?


2016. okt. 12. 14:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Leírás alapján kapsz majd egy rakás privát üzenetet. :D Amúgy semmi rosszat nem gondolnék.
2016. okt. 12. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Tudod az irigység határtalan.

Biztos lesz/van pár olyan lány/srác aki ezt gondolja.

2016. okt. 12. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az ilyeneket egy közösségben (iskola vagy esetleg munkahely), ki szokták beszélni hogy mindenkivel kavar... Stb.

Én álltalában a saját benyomásaim alapján könyvelek el dolgokat, embereket. De én amúgy is leszarom, ki kivel mit... Nem az én dolgom, nem is érdekel, ahogy az sem hogy rólam mit gondolnak.

2016. okt. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én nem gondolnám ezt, mert sok lány haverom van. Viszont olyan, aki csak srácokkal haverkodik, vagy olyan lány, aki csak lányokkal, az lehet azt hiszi, hogy kavarsz is velük. 23/F
2016. okt. 12. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Felszednélek.
2016. okt. 12. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem tartanálak ribinek, de nem is akarnék veled komolyabban összeismerkedni. Van elég sok férfibarátod, férfiismerősöd, nem hinném, hogy szíven ütne, ha kerülnélek.
2016. okt. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!