Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit gondolnátok erről a pasiról?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolnátok erről a pasiról?

Figyelt kérdés
31 éves, eddig kettő "komolyabb" kapcsolata volt csak, mindegyik nő kihasználta, de azt mondta,hogy a másodikkal szeretett volna házasságot,családot, egy évig voltak együtt,de a csaj kidobta tavaly,mégis őt tartja azóta is a nagy ő-nek... És még nem tette túl magát rajt. A pasi a szüleivel él,nem is úgy néz ki,mint aki lelépni tervez, de lehet,hogy csak mert nincs neki kivel. Egyébként nagyon kedves, okos,szeretetreméltó,de egyáltalán nem az a csajozós, inkább visszahúzódó. Kicsit furán megy, lassabban gondolkodik, nem beteg,ezt ne úgy értsétek. Én szeretnék vele kapcsolatot,mert beleszerettem,de mivel még emészti a másik nőt,csalódott,bizalmatlan,ezért nem tudom érdemes e próbálkoznom. 2x randiztunk,ami nagyon jó volt,de utàna vallotta be,hogy ez még a volt csaj miatt nem menne neki...
2016. szept. 3. 14:21
 1/4 anonim ***** válasza:
70%
hagyd a francba
2016. szept. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Érdemes rá, hogy legyen kapcsolata egy normális, intelligens lánnyal illetve hölggyel.


A "hagyd a francba" válaszok a buta empátiára képtelen emberek válasza.

2016. szept. 3. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Írhatsz bővebben a pasiról, nekem is egy fura srác tetszik

Olyan kis különlegeskék, nem?

2016. szept. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Volt már egy pár durva szakítás az életemben, de én soha nem gondoltam, hogy most aztán minden nővel bizalmatlannak kell lennem.

Engem konkrétan egy adott nő csapott be, vert át...stb - nem a "nők".


Hagyd meg a számodat, hogy majd hívjon, ha menne.... nem fog hívni.

2016. szept. 4. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!