Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, nők. Összejönnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők. Összejönnétek egy alkoholistával?

Figyelt kérdés
35 éves alkoholista "férfi". (Ő nem tartja magát annak).

2016. okt. 12. 20:42
 1/10 anonim válasza:
54%

Egy olyan ember mellett nem lenne jövőm. Általában az ilyen embereknek semmi életcéljuk. Egy nagy csalódás érte őket az életben, és emiatt nem tudnak továbblépni. Abszolút nem veszem őket férfi számba. Csak lenézek rájuk. Szóval a válaszom egyértelműen a "nem".


37/L

2016. okt. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Kizárt.
2016. okt. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Gotland ***** válasza:
84%
Nem létezik, hogy legyen ilyen nő.
2016. okt. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
:) Nem.
2016. okt. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
100%
Mindig azt hozzák fel indoknak, hogy ők majd megváltoznak. Pedig ez teljesen kizárt. Annyira töketlenek, hogy egy fontos lépést sem bírnak megtenni a céljaik elérése érdekében. Nem hogy férfi-, de emberszámba sem lehet venni őket! Abszolút undorodom még azoktól is, akik napi szinten csak kis mennyiséget isznak. Egyszerűen nem értem, hogy miért nem lehet kibírni? Örökké csak a kifogásokkal jönnek...
2016. okt. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
64%
Igaz, nem nő vagyok, de mikor találkoztam a párommal, napi liter pálesz volt az adagom, kísérve sörrel. A párom, egyszer sem mondta, hogy ne igyak, viszont tudott olyat nyújtani, hogy egy év múlva, már azt sem tudtam, milyen illata van a pálinkának.
2016. okt. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem, tegye tönkre nyugodtan az életét, de egyedül, velem ne.


Majd ha megunta és elment elvonóra, esetleg utána beszélgethetünk.


(#1-es 37 éves lány?? :D)

2016. okt. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Ki van zárva!

Az alkoholizmus egy pótcselekvés. Hatalmas lelki bajai vannak az ilyen embereknek, és nem akarom megtudni sem, hogy mik azok, pláne nem pátyolgatni-kigyógyítani. Menjen az ilyen orvoshoz/pszichológushoz!

2016. okt. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem, a nagymamától annyit hallottam arról, hogy az ő apja alkolista volt, hogy inkább kihagyom. Amúgy is folymatos konfliktus forrás lenne.


A mostani barátom már majdnem leszokott teljesen. Pedig csak a haveri sörözéseken ivott, és nem direkt csináltam.

2016. okt. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Az utcánkba lakik egy nő. Éjszakánként szokott részegen üvöltözni odakint. Szerintem neki nem probléma, főleg, ha fizeti az italt a férfi. Én támogatnám is, hogy a pasihoz költözzön és ne nekem obégasson.

Igaz egyszer le akart húzni pár száz forintra. Egy foga volt és mondta, hogy terhes. Lehet van valakije.

2016. okt. 13. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!