Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Összejönnétek egy alkoholistával?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek egy alkoholistával?

Figyelt kérdés
Tudod róla hogy naponta iszik, rendszeresen alkoholos befolyásoltság alatt áll. Ez egy betegség, ettől még lehet szeretni, nem?
2015. okt. 25. 11:43
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
78%

Gyulolom az alkoholistakat. Ez nem rak nem betegseg. Drogossal sem kezdenek.

Allando piaszag lengi korbe undorito.

2015. okt. 25. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
92%
100%, hogy nem. Egyszerűen undorít... elhiszem én, hogy a szerelem vak meg minden, de nem tudnék beleszeretni egy alkoholistába. (Az más, ha egy szeretted alkoholista lesz, nyilván segíted, ha ő is akar változtatni. De hogy kvázi megmentőként azt reméljem, hogy majd én megváltoztatom, és majd miattam nem fog inni. Nem. Egy életem van, ő úgy cseszi el, ahogy akarja, én nem fogom miatta.)
2015. okt. 25. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
94%

Nem, nem, nem.

Lehet ekézni, hogy kirekesztő vagyok meg intoleráns, de eszemben sincs elb..ni a magam és a leendő gyerekeim életét.


Más kérdés, hogy ha a már meglévő párom valami okból (remélem nem fog,) de ilyen állapotba-helyzetbe kerül, akkor a végsőkig megpróbálnék kitartani és mellette állni, segíteni, hogy legyőzze a függőséget. De ha ő nem akarná megoldani a problémát vagy fel sem ismerné, hogy baj van, akkor valószínűleg válás lenne a vége.

2015. okt. 25. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
89%
Sajnos nem :(
2015. okt. 25. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Ha jó csaj, akkor arra az időre igen, amíg lefeküdhetek veled.


Ha nem jön be mint nő, akkor soha.

2015. okt. 25. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
44%
Te vagy az, bartos?
2015. okt. 25. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 DarthQtya ***** válasza:

Előttem Darth Ekezet sem adott rossz választ, íme az enyém:


https://www.youtube.com/watch?v=lkkVVmEyQE4


Legyen tánc meg univerzális balhé. Az alkohol mindkettőben segít (nem személyes tapasztalat).

2015. okt. 25. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy lehet szeretni. Csak együtt élni nem lehet vele, számítani nem lehet rá, megbízni nem lehet benne.

Nem, nem jönnék össze egy alkoholistával.

2015. okt. 25. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Akkor ismerkedésnél ne mondjam hogy iszok? Titkoljam el?
2015. okt. 25. 12:26
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Mi lenne, ha ismerkedés ELŐTT megoldanád a saját problémád?

Amúgy úgyis kiderül előbb-utóbb, csak rablod a másik idejét. És ha kiderül, hogy hazudtál neki, vagy legalábbis nem voltál őszinte, akkor ott fognak hagyni.

2015. okt. 25. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!