Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Hogyan jó számotokra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Hogyan jó számotokra egyértelművé tenni minél előbb az olyan tulajdonságaim, amik gyakran háttérbe szorítanak?

Figyelt kérdés
Olyasmikre gondolok, mint pl. sosem iszok, nem cigiztem még életemben, nem járok bulizni, de figyelek a testemre, szoktam edzeni.
2016. okt. 13. 00:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Egyik sem olyan ami zavarnia kellene a lányt. Jobb minél hamarabb mert ha pl nem mondod el a bulizást akkor lehet el fog rángatni mert nem tudja.
2016. okt. 13. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Okkké, akkor ez most egy valós kérdés?


Háttérbe szorító tulajdonságok:

1. nem cigizek

2. Figyelek a testemre ...


Mindegy, ténylegesen a kérdésre válaszolva:

1. Cigi => elég gyorsan kiderül

2. Sport => mesélj el egy vicces történetet, az edzésről (valószínűleg csak történt valami említésre méltó, mióta elkezdtél járni)

3. Nem iszok, járok bulizni => hát, izé ... említsd meg, hogy most van a 4 éves évfordulója annak, hogy egy bulin annyira berugott az egyik haverod, hogy elesett és eltörte a kezét. Úgyhogy hívtatok egy taxit, hogy bevigyétek a kórházba, de a srác annyira részeg volt, hogy a taxis majdnem elütötte.

- Komolyan azóta nem is iszol?

- Hát azóta bulizni sem járok annyira, úgy gondoltam, hogy a sziklamászás veszélytelenebb...


Vagy csak nyőgd be, hogy nem jársz bulizni (nem élsz társasági életet :P ) és ő sem fog sehova elrángatni. Esetleg szervezz egy közös fogalmam sincs, hogy hogyan tartod a kapcsolatot a barátaiddal, de összejövetelt, és mond el a csajnak, hogy igen, te nem jársz bulizni, helyette ilyen összejöveteleket tartasz :)

2016. okt. 13. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

a sztorizás jó, de őszintén én nem értékelném azt, hogy sosem iszol és nem cigiztél még.

Persze undorító szokás, én sem csinálom, viszont akik még sosem cigiztek/buliztak/piáltak rendesen, azok általában unalmas tutyimutyi emberek.

A sport dolgot meg az ember 1 másodperc alatt észreveszi, elég megnézni a tartásodat.

2016. okt. 13. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Aha aki nem piál meg bagózik az tutyimutyi, kérlek mesélj még.... XD

Komolyan mondom, öröm ezt az oldalt olvasni annyi a kretén.

2016. okt. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

én meg örömmel olvasom azt, hogy az emberek nem tudnak olvasni!

"AKIK MÉG SOSEM cigiztek/buliztak/piáltak"

Azok az emberek akik sosem próbálnak ki semmi tiltottat, rosszat, azok tutyimutyi anyukakedvencei.

Ezek az emberek nem fognak ejtőernyőzni, extrém dolgokat csinálni vagy csak élni egyszerűen. Én erre nem lennék büszke.

2016. okt. 14. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!