Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Minél szebb egy lány, annál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minél szebb egy lány, annál többet kell rá költeni?

Figyelt kérdés
2016. júl. 7. 09:54
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
úgy van az ilyenek lányokat nem bírom beképzeltek
2016. júl. 7. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

hát van aki csak a vakolattal tud jól kinézni, mert egy kiélt r1b4nc :D és nem olcsó a jó minőségű smink, főleg az ilyen plasztikai műtéttel egyenlő szinten :D


de a természetes szépségekhez nem kell vakolat :P és ha a belső alapján rendben van a lány, akkor sem drága...


23F

2016. júl. 7. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
A napi tíz "jó csajra költeni kell?" kérdéseket egy ember teszi fel, vagy többen vagytok?
2016. júl. 7. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Igen, de ha nincs palija, akkor saját maga kell kitermelje rá a pénzt...
2016. júl. 7. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Jaja, minél fullosabb az autó annál többe kerül
2016. júl. 7. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
94%
Igen, de ez logikus is. A szebb lányok jobban válogathatnak, így ha nem költesz rájuk annyit, amennyit elvárnak, találnak helyetted olyat, aki igen.
2016. júl. 7. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

Fene tudja, de akkor én nagyon ocsmány lehetek, a barátomnak alig kell rám költenie, és azt a keveset is viszonzom legközelebb :D

Hát, nem is vagyok ilyen tipikus plasztik plázacica, szóval ha az számít szépnek, akkor ronda vagyok, de amúgy szerintem tök átlagosan nézek ki.

Ez inkább a lány személyiségétől függ, nem a külsejétől.

2016. júl. 7. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Nem kell, hanem annál többen ringbe szállnak a kegyeiért, kvázi fizetnek a szépségéért.
2016. júl. 7. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Érdekes elképzeléseitek vannak a lányok életéről :D

Nem mondom a saját példám, mert mint írtam, átlagos vagyok, nem kiemelkedően szép. Van viszont egy barátnőm, aki tényleg gyönyörű, az arca is szép, az alakja is nagyon jó, mindig csinos, stb. Hát, nem állnak sorba érte, és ez még enyhe kifejezés. Van 1-2 undorítóan primitív pasi, aki ugyan """kezdeményez""" nála, már ha a "úúúhh Szandi de kúrnálak" szintű megnyilvánulásokat annak lehet venni. Ő nem veszi annak :D Normális pasi csak nagyon-nagyon ritkán téved felé, olyankor van egy pár éves kapcsolata, de szingliként csak a retardáltak találják meg szinte, akik valamiféle fizetős lánynak nézik... Ez nagyon megalázó, és irritáló. Az ember lánya nem örül az ilyen "udvarlóknak".

Szóval ja, nagy élmény, ha versengenek érte, hogy ki dugna meg keményebben, meg ki fizetne többet.... Kifejezetten egy harmonikus, boldog, szeretetteljes párkapcsolat kezdete lehet az ilyesféle "kezdeményezés". Minden kislány ilyenről álmodozik.

2016. júl. 7. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

#7 Akkor valószínűleg nagyon jól néz ki a pasid. Ha csak átlagos külsejű lenne, sokkal többet kellene rád költenie, hogy vele maradj.

#9 A normális pasik is rendszeresen kezdeményeznek a barátnődnél, csak őket ignorálja, mert egyik se néz ki elég jól számára.

2016. júl. 7. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!