Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Már 3 éve nem volt "tartós"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már 3 éve nem volt "tartós" kapcsolatom. Ez így is fog maradni? 25/F

Figyelt kérdés
Az a tartós sem volt annyira az inkább csak ilyen valamicske, azóta csak ilyen futó dolgok, de mostanában már az sem.

2016. okt. 13. 20:57
 1/7 anonim ***** válasza:
80%

önsajnálattal nem mész semmire! nem kéne itt p..csogni, mert a te életedért egyedül te vagy a felelős!


legyenek céljaid, légy kitartó és valósítsd meg a céljaidat!


és elég gáz ha 25 évesen ennyire szánalmas kérdést írsz ki: "Ez így is fog maradni?"

igen, ha nem teszel semmit és csak sajnáltatod önmagadat!


örök szabályok: hasonló a hasonlót vonzza, zsák a foltját mindig megtalálja!

2016. okt. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem sajnáltatom magam, van kiállásom, céljaimért küzdök, ismerkedéssel vagyok gondban, mert nem szeretek csalódni
2016. okt. 13. 21:03
 3/7 anonim ***** válasza:

"mert nem szeretek csalódni"


bocsika, de az életben még nagyon sokat fogsz csalódni, nemcsak fölfelé ível a pálya, hanem lefelé is szokott!


szokj hozzá, tanuld meg a csalódásokat feldolgozni és kezelni!


az élet része!

2016. okt. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én 1 éve nem voltam tartós kapcsolatban,bár nemis akartam.Viszont már újra szeretnék,ha úgy adódik.Ha gondolod írj privit :)

20L

2016. okt. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
44%

3 év? Az lópikula, Kérdező, na majd 10 évnél azt lehet mondani hogy "na, emmá' valami!"

Egyébként meg ne sajnáld, te jársz jobban, ha nem állnak veled szóba a nők.

2016. okt. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Van olyan akinek meg 25 év alatt soha, most már jobb neked ?
2016. okt. 13. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 MolotovPunk ***** válasza:

Néha tenni kell azért,hogy legyen komoly kapcsolata az embernek.Viszont néha jöhet akkor is az igazi,ha pont nem számítasz rá.Nekem sokszor volt ilyen.

29/F

2016. okt. 13. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!