Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha még nem volt kapcsolatom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha még nem volt kapcsolatom, de most lehet alakul valakivel, de nem tudja, hogy még nem volt senkim, ti elmondanátok?

Figyelt kérdés
Én 23 vagyok,a fiú 28. De nem mondtam neki,hogy nem volt még kapcsolatom,mert elég ciki már az én koromba...

2016. szept. 18. 20:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Mivel lány vagy, simán elmondhatod. Nem ciki.
2016. szept. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Minek kéne elmondani?

Ha rákérdez, akkor legyél őszinte, de amúgy minek mindent kiadni magadból?

Nem értem...

2016. szept. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Hát kérdezte,de én csak annyit mondtam,hogy a kapcsolataimról inkább nem akarok beszélni és többet nem kérdezett
2016. szept. 18. 21:09
 4/14 Noren1989 ***** válasza:
Most akkor jó eséllyel azt hiszi, hogy vagy megcsaltak, vagy, h te csaltál...
2016. szept. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Ezzel most annyit értél el, hogy azt hiszi valami durva szar kapcsolatokban voltál.

Nagyon ügyi vagy.

2016. szept. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Hát akkor mondtam volna meg neki,lehet elfogom,de csak furán nézne rám,hogy 23 éves koromra nem volt még senkim,pedig csak egyszerűen így sikerült... Neki pedig 28 éves létére már volt egy csomó.
2016. szept. 18. 21:29
 7/14 Noren1989 ***** válasza:
És akkor most szerinted ez egy ki mond nagyobbat verseny? Nem azért mondom, de a kamu nagyobb gáz, minthogy nem volt még barátod.
2016. szept. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Tényleg ilyen gyerekes felfogásuk van a lányoknak 23 évesen?

Úgy írsz mint anno a 15 évesek.

Na és akkor mi van ha 23 évesen nem volt még kapcsolatod? Na puff, ha most ez elég ahhoz, hogy lekoppintson akkor nem is éri meg még azt az egy percet sem a hombre, amennyi idő alatt ezt elmondod.

2016. szept. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Mondok egy nagy titkot: minden kapcsolat alapja az őszinteség. Ha vele sem mersz őszinte lenni, ha benne sem bízol meg, akkor mire jó az egész? Ha szeret, úgy fogad el, ahogy vagy. Ráadásul ez még nem is gond, sőt, hasznos, ha tudja, mert jobban figyel rád (ha normális), hiszen tudja majd, hogy tapasztalatlanabb vagy. Főleg, ha szűz is vagy, akkor meg főleg nem árt elmondani. Ne érezz cikinek semmit, bízz a társadban, mármint ha azt akarod, hogy tényleg a társad legyen. Exekről tényleg nem kell sokat beszélgetni, de ha nekem valaki ezt mondaná, hogy nem akarok beszélni a volt kapcsolataimról, azonnal csökkenne a bizalmam az irányában.
2016. szept. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
Szerintem ne érezd ezt cikinek. Nekem ebből csak annyi jönne le, hogy nem adod magad bárkinek, és baromira különlegesnek érezném magam, hogy velem mégis hajlandó vagy szóba állni.
2016. szept. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!