Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Azok a "szűzies", magukat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a "szűzies", magukat végtelenül erkölcsösnek tartott csajok, akik komoly kapcsolatra vágynak, a köztes időszakban a gyors numerákat is elutasítják? Vagy ez egy naiv gondolat részemről?

Figyelt kérdés

Rengetegszer olvastam már (nemcsak itt), hogy a csajnak csak komoly kapcsolatok kellenek, most nem szeretne ismerkedni, csak akkor ha tényleg "meglesz a kémia" blabla. Nos kérdem én, ők ezeknek a megrögzött (már-már keresztényi dogmáknak ható) elveket tényleg betartják, vagy csak beszélnek a levegőbe és ha egy 185 centis Alejandro megszólítja őket, akkor a komoly kapcsolatról szőtt tervek egyből mehetnek a kútba és mindent félresöpör az ész nélküli szenvedély? (Utána meg lehet sírni, hogy milyen szemetek a pasik). Konkrétan erről a kérdésről jutott eszembe:

http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarske..



2016. okt. 14. 14:11
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
95%
Én elutasítom,igen. Ha hiszed ha nem.
2016. okt. 14. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
46%
Aki nem címere ribi vagy bohém az el fogja tudni.
2016. okt. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem feltétlenül szűziesség, meg erkölcsösség, meg vallási dogmák kérdése...

Nekem is volt olyan időszak az életemben, amikor nem vágytam kapcsolatra, ismerkedésre. Pontosabban komoly kapcsolatra vágytam, de az adott időszakban én magam nem voltam erre alkalmas, ezért inkább azon dolgoztam, hogy az legyek.

Ez egy bő két éves időszak volt, és tényleg nem volt senkim ebben az időben, se egy kaland, se semmi. (Társas szükségleteimet kielégítették a barátaim nagy beszélgetések, közös programok formájában. Szexuális igényeimet pedig önmagamnak elégítettem ki.)

Abszolút ki lehetett bírni, nem hiszem, hogy lemaradtam volna bármiről is. Ja és amúgy voltak, akik bepróbálkoztak, leszólítottak, köztük igen vonzó férfiak. Nem tudtam velük mit kezdeni, tényleg. Az a naiv elképzelés, hogy egy bármilyen futó akármi nem hat semmilyen módon az ember érzelmi és lelkivilágára. Egy időben voltak futó kalandjaim (korábbi időszakban) és csak a gond volt velük. Úgyhogy ezt inkább kihagytam.

Megérte, mert amikor megvalósítottam a kitűzött céljaimat, akkor utána pár hónapon belül megismertem a jelenlegi páromat, akivel nagyon jó kapcsolatot alakítottunk ki.

2016. okt. 14. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
96%
Vannak ilyenek is, meg olyanok is. De sőt! Vannak férfiak is, akik elutasítják a "köztes időszakban a gyors numerákat". Aztán azt is figyelembe kell venni, hogy egy ember különböző időszakaiban, különböző élethelyzetekben is dönthet másképpen. Nekem például volt olyan időszakom, amikor elmentek az alkalmi kapcsolatok, most meg azt mondom, hogy inkább lennék egyedül, mint egy alkalmi szexkapcsolatban, és tök mindegy, hogy hány centis az az Alejandro.
2016. okt. 14. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Amit előttem is írtak kiegészítve azzal, hogy attól hogy nem akar komoly kapcsolatot, valószínű, hogy vannak futó kalandjai, viszont van tartása és igénye az igényességre, így nem fekszik le akárkivel/mindenkivel, aki szembe jön.


Attól, hogy valakit elutasítanak a nők egyfolytában, az valami defektre ad okot, amit az illetőnek magában kellene keresnie és helyreraknia, továbbá a vele egyenrangú lányoknál kellene próbálkozni, nem pedig csak a felső kategóriás (vagy annak látszó) lányoknál. Ráadásul nem is tetszhet az illető mindenkinek.

2016. okt. 14. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Igen, elutasítom. Nagyon jól megvoltam szűzen 28 éves koromig. Aztán volt egy kapcsolatom ami kb. egy évig tartott. Azután megint 2 évig semmi. Aztán 32 évesen lett újra barátom, akivel azóta összeházasodtunk. Soha nem voltak alkalmi kapcsolataim, és nem érdekelnek az Alejandrók.


Megjegyzem, az ilyen Alejandrók általában szépen lekopnak maguktól is, amikor rájönnek, hogy értelmes beszélgetést kellene folytatni, és még kilátásban sincs szex - sőt, csók se - az első 3 (4, 5, 6?) randin.

2016. okt. 14. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok. Elfelejtettem írni, hogy utasítottam el azzal komoly szándékú fiúkat, hogy nem akarok kapcsolatot, egyszer 19 és egyszer 23 éves koromban. Igazából 25 éves koromtól éreztem, úgy hogy most már szeretnék párt.
2016. okt. 14. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
64%

Végigolvastam a linkelt kérdést, de nem tudom, mi vele a baj.


Egyébként azt aláírom, hogy vannak nők, akik képtelenek egyenesen megmondani, hogy nem tetszel. Értem én a problémádat, de itt számtalan olyan kérdés van, ahol a férfi azt bizonygatja, a nő hazudott. nem igazán értem, ez miért fontos. Én törekszem az őszinteségre, meg értem annak az értékét, előnyét, de ha valaki mégse volt veled őszinte, az is egy válasz. ha végül összejön Alejandróval, abból is látod a választ. Nem mindegy neked igazából? Konkrétan veled nem akart járni, ezt a "nem is úgy csinálta, ahogy mondta" jellegű kutakodást sosem értettem meg, most ha kiderül, hogy csak te nem jöttél be neki, akkor az neked jobb lesz?

2016. okt. 14. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
54%

Egyébként megmondom őszintén, szerintem a te felfogásoddal van a baj. nem azzal, hogy szerinted lehetne alkalmi szex, szerintem ezt mindenki úgy csinálja, ahogy akarja. Van olyan barátnőm, aki nagyon visszafogott, és olyan is, akinek szexbarátai vannak, meg nyíltan beszél az egészről. Azt nem értem, miért tartod ezt erkölcsösnek. Az egyéjszakás kapcsolat nem jelenti az erkölcs hiányát, és a valláshoz pláne semmi köze a dolognak, én pl. ateista vagyok.



23/N

2016. okt. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
90%
Én magamat nem tartom szűzes kislánykának, nem szoktam játszani a fejem, de attól még engem tényleg csak a komoly kapcsolatok érdekelnek. Én elég szerelmes típusú vagyok, így azt el tudom képzelni, hogy egy szakítás, csalódás után mondjuk 1-2 hétre rá már nyitott lennék másra, de akkor is komoly kapcsolatot szem előtt tartva ismerkednék, nem úgy, hogy na most akkor csúsztassunk be egy laza kis dugást. Lett volna rá amúgy lehetőségem, pasas jól is nézett ki, de visszautasítottam. De mondjuk az itt, a gyakorin a nők álmának mondott Alejandro típusú pasasok meg be sem jönnek külsőre.
2016. okt. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!