Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » 15-17 éves lányok mit gondolto...

15-17 éves lányok mit gondoltok a korotok beli, magas, vékony, reál beállítottságú fiúkról akikben komoly szexuális érdeklődés van, nem a tipikus bejövős esetek de nem is rosszak?

Figyelt kérdés

2014. dec. 27. 23:40
 1/10 anonim válasza:
semmit sem gondolok róluk
2014. dec. 27. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Tehát abszolút hidegen hagynak... A vicces, sokkal népszerűbb fiúk jobban bejönnek?
2014. dec. 27. 23:45
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Megint valaki aki többes számba vázolta le magát? :D
2014. dec. 27. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
ha kocka a hasad talan :DD most komolyan mit varsz itt?? hogy kep nelkul azt mondjuk ugyes kisfiu vagy biztosan sokaktak tetszel?? :D ezt csak en nem ertem?
2014. dec. 27. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Lány vagyok de köszi :D
2015. jan. 10. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Ez nem ide . Bocs emberek :D
2015. jan. 10. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Hát....nem nagyon gondolok róluk semmit.:)
2015. jan. 31. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
:D:D:D "komoly szexuális érdeklődés"... csak a szexre tud gondolni... vagy áll a farka, mint minden 15 évesnek :D. Tyű... de hogy ezt meg tudják fogalmazni... XD.
2016. okt. 14. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Szerintem 15-17 évesen baromira nem a szex után kéne érdeklődnön hanem a tanulás után ! Elég nsgy baj hogy 15 évesen nem a tanulás érdekli eggyeseket.
2018. márc. 3. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Azt gondolom hogy jó ha korom beli csak ne legyen fiatalabb mint én. Jó ha magas mert minden lány szereti a magas srácokat. Pontosabban akiket én ismerek azok mind szeretik a magas fiúkat. A vékony szintén plusz pont csak ne legyen nagyon vékony mert attól rosszul vagyok. A komoly szexuális érdeklődéshez annyit fűznék hozzá hogy soha ne erőltess semmi olyat rá egy lányra amire az illető lány még nincs felkészülve. Még annyi hogy én valamiért rá vagyok kattanva a szem színekre de lehet más nem. Szóval ezt összefoglalva nekem elég pozitív véleményem van az ilyen típusú fiúkról.
2022. aug. 19. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!