Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, mennyire gyakori ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mennyire gyakori ez a jelenség?

Figyelt kérdés

[link]


Én azt tapasztalom, hogy nagyon kevés olyan lány van, aki visszamosolyog rám. Szeretek mosolyogni, de azért elmegy a kedvem tőle, hogyha 100 lányból 99 vág ilyen fapofát, mint a fenti képen.


2016. okt. 14. 18:23
 1/9 anonim ***** válasza:
63%
En nem tudok idegenekre mosolyogni csak ugy. De ha mar beszelgetunk akkor megy. Pl lehet hogy fapofat vagok de ha hozzamszol valaki aki szimpi akkor mar kedvesen valaszolok meg mosolygok :D
2016. okt. 14. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
62%
Sajnos nekem alapjáraton flegma fejem van. :/ Nem tehetek róla. Ha jól tudom resting bitch face-nek hívják ezt az arcberendezést.:D
2016. okt. 14. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
#2-es, még nem hallottam ezt a kifejezést :D
2016. okt. 14. 18:31
 4/9 anonim ***** válasza:
61%
Pedig létezik, nekem is az van. Volt már, hogy mondták, hogy első ránézésre beképzeltnek és jégkirálynőnek gondoltak, de rövidebb ismeretség után rájöttek, hogy amúgy jó fej vagyok. :D
2016. okt. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
88%
Egy idegenre mit mosolyogjak? Megsúgnád? Aztán utánam jönne és megerőszakolna
2016. okt. 14. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
62%
utoló! Valószínű... Én, bár férfi vagyok, alapból, természetemből adódóan mosolygok mindenkire. Jó, nem telepofával vigyorgok, csak úgy normálisan.
2016. okt. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
57%
Bizony, nem mosolygok vissza, és nem véletlenül... nagyrészt ha egy pasira rá/visszamosolygok, rögtön azt hiszi, hogy bejön, és már el is indul számot kérni/randira hívni... a sokadik ilyen után feltételeztem, hogy én csinálok valamit rosszul/félreérthetően, úgyhogy gyorsan le is szoktam róla. (Nekünk sem öröm ám, amikor visszautasítunk valakit, lehetőség szerint próbáljuk elkerülni).
2016. okt. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
7esnél a pont
2016. okt. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem mosolygok vissza random srácokra ha


1) van barátom

2) rossz kedvem van, teljesen máshol jár az agyam

3) az illető idegesítő (Ez ritkán fordul elő. Külföldi utazás során volt, hogy az utcán minden fekete csávó vigyorgott rám, na akkor volt hogy ilyen képet vágtam.)


Ha a képen látható eset lenne, hogy tetszik a srác, és én is egyedülálló vagyok, és szeretnék párkapcsolatot, akkor biztos, hogy visszamosolygok.

2016. okt. 15. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!