Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az a bizonyos "jó nő" jelenség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az a bizonyos "jó nő" jelenség min múlik leginkább? Az öltözködésen, alkaton, kisugárzáson. Stb? Melyik a legmeghatározóbb abban hogy valaki ilyen legyen?

Figyelt kérdés
2016. aug. 14. 19:00
 1/8 Noren1989 ***** válasza:

Nekem leginkább a mosolyon, szemeken.

Egy átlagalkat, nem nagy popsival, nem kirívó mellekkel is tud jó nő lenni egy angyali/kissé veszélyes arccal/tekintettel.


26/F

2016. aug. 14. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinél más. Nekem a kisugárzáson, személyiségen.
2016. aug. 14. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Titusztitusz ***** válasza:
42%
Az én esetemben elsősorban a csinos külsőn,és az öltözködésen...
2016. aug. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
46%

#3


Dzsoni Bravó! Köszöntjük mai sztárvendégünket! Ooooh mama!!!


Amúgy valami fura dolog határozza ezt meg amit nem tudok hová tenni. Bár ami nekem bejön és fura az pl. az átlagnál hosszabb 4-es fog (az ami a vámpíroknak is hosszú), ha régi medalion van a nyakában (1900 vagy még régebbi), vagy nem mainstream módon "őrült".

2016. aug. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nőies alak ,szép arc,ennyi.(namost kinek mi a szép az már egyéni preferencia) A kisugárzás egy kamumese. A viselkedést hívják valójában így,de annyit tesz magyarul hogy pl kedves legyen, mosolygós ,ne agresszív bunkó lenéző rideg nő.
2016. aug. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

#5


Szép arc? De az sokaknál más. Volt, hogy haver 1 szerint "szép arcú" csaj szerintem borzalmas, szerinte meg aki nekem jött be az "olyan mint a hüllő", harmadik haverunk barátnőjét pedig akit ő agyonajnározott simán csak hőlégballon-arcúnak nevezte és szerintem se nézett ki jól.

2016. aug. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
52%
Engem egy par nagy bociszemmel es egy szep mosollyal lehet megfogni. Illetve ha jo illata van, valamint igenyes. Es tud NŐ lenni!
2016. aug. 14. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A bociszemet a nagy buta szemekre, buta tekintetre mondják.


Az őzikeszem a szexi.

2016. aug. 16. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!