Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Pasik! Miért tűntök el több...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Miért tűntök el több hónapnyi ismertség után?

Figyelt kérdés
Mindig ez történik. Hónapokig jó minden, jól érezzük magunkat együtt aztán lelépnek.. miért? Itt milyen jellegű probléma lehet?
2016. okt. 15. 19:23
 1/9 anonim ***** válasza:
Én nem tűnök el. Nálam a lányok tűnnek el folyamatosan. Vagy egyszer ismerkedni akarnak, másnap már le akarnak rázni.
2016. okt. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

bocsi, nőként válaszolok:


honnan vagy benne biztos, hogy őszintén ők jól érezték magukat veled? a net egy virtuális világ, gőzöd sincs, hogy még ki mással chatel rajtad kívül ugyanabban az időben és csak azért voltak veled, mert nem volt jobb (sz..r dolog, de ha egyszerűen nem keltetted fel jobban az érdeklődésüket és sorozatban ezt tapasztalod, akkor leginkább benned van a hiba)

mert ha valakinek tényleg felkelted az érdeklődését, akkor nem fog más csaj után keresni

2016. okt. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én nem tűnök el, csak sok a dolgom. :)
2016. okt. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Azon kéne elgondolkoznod, hogy miért csak egyes nők tapasztalják ezt a pasiknál és mások miért nem.
2016. okt. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Fogalmam sincs...annyiszor átrágtam magam a témán.
2016. okt. 15. 19:36
 6/9 anonim ***** válasza:
Én most azért tűnök el, mert a kiszemeltem nem akar velem találkozni, és nagyon szóba se akar állni velem. Jobb lesz neki, ha békén hagyom.
2016. okt. 15. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Egyesek, mert hónapokig próbálkoztak s sehova se jutottak. Mások másért. Kérdezd meg tőlük.
2016. okt. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Várjunkvárjunk.


Ez az egy hónap mivel és hogy telik el?

2016. okt. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
60%
Valószínűleg csak neked tűnt úgy, hogy jól érezték magukat.
2016. okt. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!