Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kb.2 hét ismertség után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kb.2 hét ismertség után lefeküdtem egy sráccal, mennyi az esélye hogy, csak ennyit akart?

Figyelt kérdés

Tudtam, hogy ott maradok éjszaka, mert buli volt, de nem gondoltam be fog próbálkozni. Előtte kb 4-szer találkoztunk,és tök rendes korrekt srácnak tűnik. NEm akartam, hogy ez legyen a dologból szégyellem is magam, de megtörtént. Ezek után szerintetek akar még komolyabbat, vagy azt hiszi, bárkinek ilyen könnyen adom magam?

23/L


2015. okt. 24. 21:53
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Hát embere válogatja, de 2 hét után... valszeg csak meg akart fektetni..
2015. okt. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
majd ezután kiderül, h mit akart :)
2015. okt. 24. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudhatod.


A férjemmel az első randin bújtunk ágyba,5. évfordulónkat ünnepeltük.

2015. okt. 24. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha nem keresi a társaságodat, akkor ennyi volt. De ebből még bármi lehet.
2015. okt. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!