Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, nektek mennyire fontos az, hogy a randin ne kelljen sokat költenetek?

Figyelt kérdés
Van olyan, aki figyel arra, hogy pl. ne menjenek drága kávézóba, vagy akár csak így akarja tesztelni, hogy mennyire pénzéhes a csaj.
2016. okt. 15. 22:09
 1/7 anonim ***** válasza:
73%

Nagyon. Egy randi a másik fél megismeréséről és nem ellátásáról szól. Szóval egy séta fagyival vagy valami hasonló jöhet, a város legdrágább étterme nem.

Ha lesz köztünk valami, akkor úgyis költök rá. Ha akkor találkoztunk először és utoljára, akkor mégis miért költsek rá?

2016. okt. 15. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
60%

Ilyen szempontból eddig nem vizsgáltam, de mivel csóró vagyok, ezért az olcsó helyeket kedvelem, igyekszem arra törkedni, hogy én minél kevesebbett fogyasszak, hogy mácsóként ki tudjam fizetni a csaj kajáját.


Évek óta nem voltam randin...

2016. okt. 15. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Alap, hogy nem szoktatjuk rá a nőket az ingyen kaja+pia kombóra. Max. egy kávé játszik, ha szponzort keres a kedves hölgy magának, akkor nálam rossz helyen jár, ezt jó az elején tisztázni.
2016. okt. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Attól függ mennyi az a sok. Ha neked a csili vili kisktyafszsa minden extrától kezdődik az alap, akkor ne számits semmi jóra, mig egy srác megelégszik egy egyszerü alappal
2016. okt. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
62%
Nő vagyok ugyan! :D de én sem támogatom a drága randikat! Főleg az első pár alkalommal. A későbbiekben sem kell, ahogy már írták is.. egy randi két ember ismerkedéséről szól. Nem a pénz költésről!
2016. okt. 15. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem nem ez az elsődleges, arra mindenesetre jó, hogy felmérjem, milyen a csaj.

Ha már az első randira 25 ezres kiadást csinálna nekem, akkor egyértelmű, hogy mim kell neki...pffff, gáz!!!!! Felejtős!

A normális lányoktól viszont nemsajnálok semmit se :) volt barátnőm is mondta, ha fájna a bőkezűség, ordítanék :D

2016. okt. 16. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem fontos, de nem szeretném hogy az első randin arról legyen szó h kinek mennyi pénze van.

Itt az ismerkedésről van szó, nem fer hogy kukázol vkit azért mert nincs vagy van pénze és közben meg sem ismerted.

2016. okt. 16. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!