Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen extrára várnak a nők,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen extrára várnak a nők, milyen többletre számitanak, mit keresnek valójában?

Figyelt kérdés
Ahogy én észrevettem, mintha álmokat illuziókat kergetnének sokan, valótlan elképzelés van a fejükbe, még ha odamegy egy közép erős férfi is kapcsolatra törekedve, akkor is csak az jön vissza a nőtől hogy hát ő most nem, meg mást keres. Kérdés az, mi mást? Meddig akar várni, kit keres?. Emellett az jön le, mintha nem is akarnának, csak szórakoznak, el vannak, ők azok akik kiröhögik azt, ha valaki komoly dologgal áll elő, és ki gúnyolják provokálják az illetőt.
2016. okt. 17. 09:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
86%

Én olyat keresek (amikor szingli vagyok) akihez vonzódom, és aki a társam lehet szellemi szinten is. Nem hiszem, hogy ez akkora nagy elvárás lenne.

Már találtam ilyen férfit, nem lehetetlen vállalkozás.

2016. okt. 17. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
91%
Én nem vágyom semmi extrára viszont nem fogok szíre-szóra összeállni egy palival csak mert próbálkozik.
2016. okt. 17. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy lassan már egy megszólitástól is azt hiszitek hogy be próbálkozik meg meg akar erőszakolni.. tisztelet a kivételnek
2016. okt. 17. 09:21
 4/14 anonim ***** válasza:
62%
Igen sajnos ez sokszor így van, de ez hidd el,hogy okkal...
2016. okt. 17. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
71%

Jajj, menjetek már ezzel az unalmas dumával!

Még az életben nem láttam olyat, hogy egy lány röhögve, durván vagy megalázva küldött el egy pasit, úgy, hogy az normálisan közeledett.


Olyat láttam, hogy a környék legjobb csajához egy pattanásos, hájas, 160 centis szakadtka odament, hogy "Szasz cica van gazdád", aztán besértődött, hogy el lett küldve nagyon durván.

Meg olyat is, mikor a csaj közölte, hogy bocs, de nem ismerkedik (ha esetleg a jegygyűrű nem lenne elég egyértelmű), a srác meg ott hisztériázott, hogy miért, nem elég nagy a farka, vagy nem mercivel jött, "vagy mi a fa.sz bajod van, te bü.dös kur.va."


Nem kell ezt úgy beállítani, hogy a rendes, helyes, főnyeremény pasi odamennek a középszerű nőkhöz, de ott sincs esélye csak a helyi alfának a millióival meg a 26 centivel, és mindig, minden esetben, minden nő bunkón és röhögve hajtja el őket.


Rohadtul unalmas már ez a süket duma!


Ha ez így lenne, kb. a pasik tényleg csak 10%-nak lenne csaja. Ehhez képest talán minden századik magánzó.

2016. okt. 17. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
65%
#3 Most komolyan, nem azért szólítasz le egy lányt, mert tetszik/bejön/szimpatikus/akármi, ergo szeretnél tőle valamit? xD Oké, ha valaki megkérdezi, hogy mennyi az idő, nyilván nem az lesz a válaszom, hogy van barátom, de lehetőség szerint - ha már dumálgatni, ismerkedni, "ne adj isten" bókolni kezd -, akkor igenis úgy fogom terelni a témát, hogy kiderüljön, hogy kapcsolatban vagyok. Ez nem "rögtön azt hiszem, hogy...", hanem egy egyértelmű helyzetre való reagálás. (Azt meg már hagyjuk is, hogy ha játszanám a naivat - biztos nem akar semmit -, akkor meg azért lennék hülye, hogy akkor minek hagyom magam fűzögetni, szegény srác hiába tepert, biztos ez kell az egómnak, satöbbi...) Egyébként meg hidd el, baromi levágós, hogy egy pasi milyen céllal szólít le. Ezt nem tudom megmagyarázni, egyszerűen látszik a fejeteken, vagy egy ilyen tipikus nézésetek, amiből rögtön lehet látni, hogy akartok-e valamit, vagy pl. tényleg csak az időt akarjátok tudni.
2016. okt. 17. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Ez beképzelés, üldözési mánia.
2016. okt. 17. 10:19
 8/14 RoseTyler ***** válasza:
52%

A saját példám:

Reménytelenül bele volta zúgva egy pasiba, akinél nem volt esélyem. Lepattintott, de ettől még évekig róla álmodoztam. Akkoriban bárki (lehetett akármilyen fullos pasi) próbálkozott nálam, rögtön elküldtem, mert csak azt láttam, hogy mikben különbözik a nagy szerelmemtől. És még dühös is voltam, hogy miért nem lehet engem békénhagyni, amikor van elég bajom.

Aztán találtam egy olyan pasit, aki emlékeztetett rá több mindenben is. Na, ő rögtön kellett. Szerencsére én is neki. Azon túl, hogy kicsit pótolta a másikat, szerencsére amúgy is az esetem volt, így vele állapodtam meg. Azóta, persze, kijózanodtam a régi nagy szerelmemből és látom, hogy milyen marha voltam évekig, de nem bánom, hogy elhajtottam akkoriban mindenkit, mert így is jól sikerült választani. Bár van ebben egy nagy adag mázli is...

Most ezek után, képzelheted, miket gondolhattak rólam a pasik, akiket elküldtem. :D Mai fejjel már nem álmodoznék elérhetetlen pasikról, viszont ha valaha újra párt kéne keresnem, akkor még több pasit küldenék el, mert már nagyon tudom, hogy milyen tulajdonságaikat nem vagyok hajlandó elviselni. És nem, nem adnék esélyt olyannak, aki elhasal ezekben, hiszen vannak sokan olyanok, akik meg rendben vannak. Fordított esetben a pasik is lepattintanak, ha nem passzolok az elképzeléseikbe. Ilyen az élet. :D 32N

2016. okt. 17. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
82%

Nem kellenek extrak,de hadd ne essek mar hasra barkitol,aki veszi a batorsagot h odajon.


Egyaltalan alapvetoen tolakodonak talalom az olyan szituaciokat,amikor egy elethelyzetemben odajon valaki es megzavar.Fuggetlenul attol,hogy bejon az illeto vagy sem,amikor epp buszon ulok,allok,varok,ugyintezek,zenet hallgatok akarmi,ne akarjon leszolitani.Amikor kap visszajelzest h igen,epp ora vagyok kivancsi,akkor hajra,de alaphelyzetben kossz ne.

Minden no addig akar varni,ameddig a szamara megfelelovel nem talalkozik/amig ra nem szanja magat h namostaztantenyleg beleveti magat es nyitott es ismerkedik esetleg regisztral/ amig ra nem jon h eddig elkepzelt preferenciainak senki nem tud megfelelni es lejjebb adja az igenyeit v mas preferenciarendszert nem allit fel/amig feladja es bki jo lesz mar csak jojjon.


Tapasztalatom szerint a pasik joval tobbet rohognek a nok benazasain,a nokbe alapesetben tobb empatia szorult,igy a lepattintos helyzetekben sem torekszenek arra h a kezdemenyezo masikat porig alazzak.


De beletek is kellene h szoruljon annyi odafigyeles h nem zavarkodtok olyan helyen ahol nincs dolgotok.Nagyon keves nonek jon be h odamennek hozzajuk es durr bele,raadasul akikhez odamegy egy idegen,annak valoszinuleg nem te vagy az elso beprobalkozoja,mondhatni megszokta az ilyet.

2016. okt. 17. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
77%

Üldözési mánia...te már csak tudod kedves kérdező.

Biztos van olyan nő aki imádja ha mindig mindenhol felfigyelnek rá mindegy,hogy milyen emberek.

Én nem tartozok ezek közé, sőt nap mint nap találkozok olyan férfival az utcán aki kifejezetten ijesztően tudja a tudtomra adni,hogy megdugna.

Természetesen nem csak ilyen van, de az tényleg nagyon kevés aki kulturáltan és udvariasan tud közelíteni egy nő felé.

2016. okt. 17. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!