Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nőknek mennyire gond, ha 24...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőknek mennyire gond, ha 24 évesen még mindig elkérik a személyim és simán néznek 17-19 évesnek?

Figyelt kérdés

Ezen sosem tudok túllépni. 24 éves vagyok, 2 méter magas, jóképűnek mondott, sportos alkatú, szőke hosszúkás hajú srác.


Állandóan fiatalnak néznek, de szinte már kamasz korúnak. Boltban 10-ből 1-szer NEM kérik el a személyim, akkor is úgy, ha már hetek óta nem borotválkoztam, hogy hátha idősebbnek tűnök.


Amikor flörtölök vagy incselkedek ismeretlen nőkkel, mindig az első pár percben megkérdezem hogy hány évesnek tippelnek és a válasz átlaga mindig 19-20 legjobb esetben.

Tényleg nem vagyok egy sikertelen lúzer a nőknél, de nagyon zavar, hogy ilyen kölyökképem van. Egy haverom azt mondta, hogy igyak jó sok alkoholt, attól majd öregebbnek nézek ki, de először ezt elutasítottam, most viszont már elgondolkoztam rajta. A korombeli (21-25) lányok nagy része azért sem vonzódik hozzám, mert ilyen kisfiús arcom van, nekik meg a férfias arcok jönnek be.


2016. okt. 17. 20:17
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát ezt a keresztet viselhetjük életünk végéig valószínűleg :) Én 28 éves nő vagyok, van egy másfél éves kisfiam, most ismét belevágtam a suliba és mikor az első nap volt, megkérdeztem a csoporttársaimat, hogy hány évesnek nézek...és azt mondták 19 :D

Szóval már most 10 évet tagadhatok le, ami persze később jól jön...majd negyven évesen :D De engem is nagyon zavar, hogy alig néznek 18 évesnek. Én max annyival tudok ezen változtatni, hogy "felnőttesebb", komolyabb ruhákat hordok és esetleg sminkelem magam olyan igazán igényesen :D Nálad ott van ez a szakáll téma, ami sokat dobhat az arcodon, de egyébként sok mindent nem tehetsz. Ez van. Arra meg ne is gondolj, hogy azért iszol, hogy idősebbnek nézz ki! Poénnak jó, de tényleg ne csináld. Ennyit ne érjen a dolog.

2016. okt. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hát, én már megszoktam, hogy jóval fiatalabbnak néznek, igazából az egész családomban megvan ez a vonás. Még 30 éves koromban is kérdezték, mikor lottót vettem, hogy elmúltam-e már 18. :-)

Most két tincs be van festve a hajamban, nagyanyám azt mondta, hogy nem kellene, mert öregít, én meg vigyorogtam a megjegyzésére, hogy így legalább talán már nem néznek 25 alattinak (lassan 32 leszek egyébként). :-)


Az alkohol rabjává válni nem éri meg. Ha jól áll, az arcszőrzet segíthet valamit, most is van valami szakáll divat.

2016. okt. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nálam is ugyanez van mint a kérdezőnél, 23 éves vagyok, de tizenévesnek néznek... :D még szerencse hogy legalább jóképűbb vagyok :D de ha egy nőt néznek fiatalabbnak a koránál az csak jó, ha egy férfit akkor az már nem éppen pozitívum :P
2016. okt. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem nem lenne baj. A fiatalsag vonzo.

Ha zavar, hordj szakallat meg irodai ruhskat. Esetleg szemuveget, ha van.

N

2016. okt. 18. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Bár nő vagyok, engem is mindig fiatalabbnak néznek a koromnál (26 vagyok). Múltkor egy darab GYÜMÖLCSÖS sört vettem a boltban a velem egykorú, ill. kicsivel fiatalabb barátimmal. Csak az én személyimet kérték el, pedig a többiek töményet vettek...:D


A pláne az, hogy olyan munkakörben dolgozom, ahol különösen kellemetlen a dolog. Mikor a nővérke mondja a betegnek, hogy a doktornő majd megvizsgálja, majd felém fordulva megkérdi a beteg, hogy "és hol van a doktornő?". Én meg közlöm, hogy "az bizony én lennék:D". Vicces:)


Persze férfiként talán kellemetlenebb a dolog, de szerintem feleslegesen agyalsz ezen ennyit. Akinek bejön a személyiséged, az pont leszarja, hogy fiatalabbnak nézel ki:) Általában nekem is a férfiasabb kinézetű srácok jönnek be, de mégis valamiért Járai Márkot is baromira szexinek tartom, pedig szerintem ő se néz ki 22-nél többnek:D

2016. okt. 19. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én lassan 32 vagyok és férfi. Engem 25-26-nak mondanak ha nem vagyok megborotválkozva ami így is szokott lenni mert ha teljesen akkor 22. Én szeretem és a csajoknak is bejön. 40 évesen majd 30-nak nézel ki, mindig mondják. Ha most nem is de később hasznát fogod venni!
2017. nov. 18. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!