Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy lehet egy zárkózott,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet egy zárkózott, titokzatos zsenifiút megközelíteni?

Figyelt kérdés
Elég visszafogott srác, sajnos sok lánynak bejön ,mert helyes meg gazdag is, de engem nem érdekel a pénz, én a személyére vagyok kíváncsi, kicsit őrült vagy zseni nem is tudom, hol a határ, sokszor lazának, viccesnek tűnik, máskor meg egészen félénk és bizonytalan, vagy elbambul és csak néz ki a fejéből, kiszámíthatatlan, de nagyon intelligens, éltanulók között van, nagyon okos főleg ilyen logikai dolgokban, pedig ránézésre nem azt a benyomást kelti, inkább linknek látszik.
2016. okt. 18. 15:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
46%
nem érdekel a pénz...muahahahahaaaaa
2016. okt. 18. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
72%
Vegyél neki egy matekkönyvet B+!
2016. okt. 18. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
62%
Kérd meg, hogy segítsen a matekleckédben. (Felnőtt párkapcsolat :DDDD)
2016. okt. 18. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
61%

#3 Ez marha jó volt.:)))

Én a matekkönyvet javasoltam.

2016. okt. 18. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
85%
zárkózott, titokzatos zsenilányként
2016. okt. 18. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
72%

Rossz kategória..

De amúgy úgy ahogy az összes többi konszolidáltabb fiút.

Semmiben sem különbözik másoktól. Vagyis csak annyira, amennyire általában különbözik számunkra az, akit épp kiszemeltünk magunknak. Nagy kaland.

Vonatkoztass el, hogy hogy közelednél egy olyan fiú felé, aki nem tetszik, csak kíváncsi vagy rá.

2016. okt. 18. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Ha már ennyit tudsz róla akkor eléggé sikerült megközelíteni, ahhoz képest hogy zárkózott..

Írj rá mondjuk vagy próbálj vele beszélgetni, nem sokat veszítesz ha mégsem jön össze. :)

2016. okt. 18. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Úgy, ahogy minden pasit. Érdekesnek kell látszani. Ha ez nem jön össze magadtól, hanyagold a srácot.
2016. okt. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Mennyi idõs?
2016. okt. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
18
2016. okt. 18. 20:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!