Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nőként hogyan alakítsak ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőként hogyan alakítsak ki szexkapcsolatot a kiszemelt pasival?

Figyelt kérdés

Megcsalt a vőlegényem, és kidobott engem... Eltelt azóta másfél hónap, de még mindig érzek szerelmet iránta, ráadásul iszonyatosan kívánnám őt, nagyon hiányzik, a masztizás sem segít...

Látásból ismerek egy pasit, aki nagyon felkeltette az érdeklődésem, de nem akarnék most kapcsolatot senkivel, csak amolyan "barátság extrákkal" dolgot, egyrészt, hogy így elfelejtsem az exem, meg hát az sem hátrány, ha féltékennyé tudom vele tenni, mert tényleg egy elég jóképű pasiról van szó.

Na most bejelöltem ezt a pasit ismerősnek, de nem jelölt vissza. Aztán véletlenül összefutottunk élőben is, de nem igazán kommunikált velem. Pedig mindenki azt mondja, hogy csinos vagyok, szóval biztos nem ezzel van a gond. Ahogy lecsekkoltam, elvileg nincs barátnője...

Ebben a helyzetben mit tudnék tenni? Hogyan lehetne kipuhatolózni, hogy belemenne-e a dologba?


2016. okt. 18. 22:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Tűsarkú, szűk bőrszoknya, combfix, kivágott blúz (melltartó nélkül) legyen rajtad, ha legközelebb találkoztok. Ha látod, hogy nagyokat nyel, akkor mosolyogj, és kérdezd meg, segítene-e hazavinni egy nehéz szatyrot neked. Ha nem veszi a lapot, akkor felejtsd el, búza, vagy perverz.
2016. okt. 18. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem erdekled vagy nem erdeklik a ramenos nok.

A helyedben olyat keresnek aki rad van kattanva.

2016. okt. 19. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha esetleg rugalmasan kezeled a párválasztást, megadom a számom :D
2016. okt. 19. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

"Pedig mindenki azt mondja, hogy csinos vagyok, szóval biztos nem ezzel van a gond."

Úgy tűnik, mégsem mindenki mondja ezt. A friss kidobott menyasszonyoktól amúgy én is menekülök. Van bennük valami kétségbeesett.

Szóval, szerintem keress mást. Nem reagál, nem lép, nem érdekled.

2016. okt. 19. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Basszus, pont ebben a helyzetben vagyok, csak pasiként... Meg kiszemelt az nincs, legalább is aki viszonozná a közeledést...
2016. okt. 19. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Lehet hogy

-nem facefüggő

-nem veszi közeledésnek (mert a nők biztos nem olyanok...)

-nem hiszi el, higy lehet ekkora szerencséje

-van valakije,(még ha a facen nem is Írja ki) s nem akar mást

-tudja hogy menyasszony voltál, s nem akar még közeledni

-tudja hogy menyasszony voltál de nem tudja ki szakított s miért

.

.

.

.

2016. okt. 19. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A hogy alakíts ki-re

Esetleg ha egy helyen dolgoztok akkor kávé vagy ebédszünetben üln melle, és kezdeményezz beszélgetést az ő munkakörét érintve, vagy olyanról ami az adatlapja szerint feltehetőleg érdekli. Ne a szexszel kezd.

2016. okt. 19. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
36%
Mikor értitek már meg hogy a pasik utálják a rámenős nőket! Főleg ha ostoba is! Ismeretlenül bejelölni?! Te eszednél vagy?
2016. okt. 19. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!