Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért olyan hűvös, kimért és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan hűvös, kimért és érzelemmentes szexkapcsolatot akaró (vágyna lehet hosszabb távúra is, de nem kell úgy senkinek) a legtöbb 20-25 közötti lány, nő?

Figyelt kérdés
Az, hogy a legtöbb, azt nem tudhatom, csak amit tapasztalok és hallok a barátoktól, ismerősöktől? Nekem az elmúlt 2 évben 6 ilyen kapcsolatom is ilyen nőkkel 31 évesen. Tudom, idősebb, megfontoltabb nők valók hozzám. De valahogy ezeknél találtam be férfiként. A legtöbb persze magát romantikus, érzelmes típusú lánynak állította be, de sajnos az összes olyan volt, hogy rögtön akart mindent, ágyba bújni, mindenhová menni nyaralni stb. Fizikailag bejöttem neki, de az érzelmek nem jöttek sem részemről, sem a részükről. De valahogy az a korosztály így van beállítva, vagy így szocializálódtak. Romantikus, hűségesnek, őszintének, érzékenynek aztán valójában egyik sem. Tisztelet a kivételnek.
2016. szept. 21. 16:55
 1/6 anonim ***** válasza:

Kérdésben a válasz: "vágyna lehet hosszabb távúra is, de nem kell úgy senkinek".


Te is írod, hogy a te részedről sem voltál képes érzelmeket csiholni felé. Biztos elunta a várakozást, hogy valaki megszeresse, és legalább szórakozni akar.

2016. szept. 21. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

"rögtön akart mindent, ágyba bújni, mindenhová menni nyaralni stb"

Csak én nem értem, hogy mi ezekkel a probléma? :D A barátommal elég hamar lefeküdtünk, bár mi régről ismertük egymást, és hát teljesen evidens volt, hogy ha jön a nyár, akkor elmegyünk valahova együtt. Ez miért zárja ki, hogy az illető romantikus, érzékeny, hűséges legyen? :D

Amúgy pedig nem teljesen értem a kérdést, ha részedről sincs érzelem, akkor mi a gond? Plusz beleírtad a választ a kérdésbe, hogy lehet vágyna hosszú távú kapcsolatra, de nem kell senkinek úgy....

2016. szept. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Gondolom a kèrdező nyaralás alatt nem a 2-3 napos balatoni kempingek leruccanásra gondolt.....hanem jóval jóval magasabb költségvetésű nyaralásról beszélt.
2016. szept. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mi se (csak) 2-3 napos kempingezésre mentünk..
2016. szept. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én ebbe a korosztályba tartozom. S szerintem az általánosítás vétek :) sok olyan lány van akire férfi se néz, mert nem elég szexi, pedig lehet h értékrendjét világlátásmódját tekintve tökéletes lenne.

Sokan félnek az érzelmi kihasználástól, úgy vélik h ugyis megcsalják őket, ezért inkább elnyomják a gyengéd érzelmeket.

2016. szept. 22. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Maximálisan egyetértek az #5-ös válaszolóval.

Én pont ettől félek, hogy érzelmileg kihasznál vki, épp ezért csak fizikálisan engedek nyitni az adott férfi felé, érzelmileg semmiképp sem.

20/l

2017. febr. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!