Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan tudnám megtartani a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám megtartani a pozitiv hozzáállásom a másik nemhez, ha folyamatosan csak balul sülnek el a dolgok?

Figyelt kérdés

Nem tegnap kezdtem az ismerkedést, volt már nem 1 vagy 2 olyan ami szépen alakulhatott volna, és sajnos minden imserkedési probálkozás azzal járt hogy a fiú eltűnt hirtelen. Sajnos volt akit addig zaklattam a miértekért, amig a szemembe nem mondta hogy csak szórakozni kellettem.

Szóval az önbizalmam, a hitem, a reményem magamban már elveszett, azt érzem hogy elegem van, mjndig ugyanaz a vége akárhogy akármi is történik.

23/L


2016. okt. 19. 01:01
 1/6 anonim ***** válasza:
10%
Ne görcsölj rá! Majd jön valaki olyan, aki nem tűnik el, sőt, le sem tudod kaparni magadról. :)
2016. okt. 19. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

Mármint itt gyakorin?

Próbálj rá írni mi újság miért nem jelez

2016. okt. 19. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
16%

A hozzáállásod ne aggódj, nem fog változni. Amint meglátsz egy helyes pasit, ezután is azonnal körülrajongod majd.

Az önbizalom elvesztése meg kifejezetten hasznos a korodbeli lányoknak: így már nem csak a fehér lovas herceggel, de az átlagos pasasokkal is szóba álltok, akiknek nem az a legnagyobb előnyük, hogy jó géneket örököltek..

2016. okt. 19. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

ne legyél idegesítő

én is menekülök az olyan emberektől, akik a miértjeikkel zaklatnak

2016. okt. 19. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Velem is mindig ugyanez történik... Üdv a klubban. :/

20L

2016. okt. 19. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

suli, munkahely, tábor, nyaralás, villamos, bulihelyek, étkező,könyvtár stb. én már tényleg mindenhol próbálkoztam ismerkedni. egyáltalán nem szoktam elzárkózni az átlagos emberektől,én sem vagyok különlegesebb senkinél.

sőt kifejezetten olyan esetekkel szeretem a dolgokat akik nem elérhetetlenek. vagyis mégis mert semmi pozitívat nem tudok felhozni az elmúlt időszakból.

2016. okt. 19. 14:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!