Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egy másik országban van a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy másik országban van a szerelmem. Elveszettnek érzem magam, folyamatosan bőgök. Segítség (kérdőjel? )

Figyelt kérdés
Tizenhét éves vagyok és a családommal nyaraltunk Spanyolországban. Hetekig ott voltunk és megismerkedtem egy sráccal kb a második napon. Tudtam,hogy nem lesz jó vége, de úgy gondoltam, hogy egyszer élünk, megoldjuk. Ez most úgy fog hangzani mint valami béna romantikus novella, de nem tudom megfogalmazni másképp, nagyon hamar beleszerettem, ha mondhatom ezt. Kölcsönös volt a dolog, a nővérem állandóan szivatott amiért nem velük megyek ide-oda hanem a fiúval lógok, de ennyire szerelmes még nem voltam. Vége lett a három hétnek és a búcsú napján vele voltam végig, el se tudom mondani hogy éreztem, mintha egy részem ott maradt volna. Bőgtem a hazaúton, azóta sem hagytam abba kb. Nála jobban én még nem szerettem senkit. Minden évben oda megyünk, de ezt így nyilván nem lehet. Skype meg minden jó, de nem lehetünk együtt, belpusztulok. Mit csináljak? Volt már valaki hasonló helyzetben?

2014. júl. 15. 00:11
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Leszögezem segíteni szeretnék.

Szóval egy nyaralással az emberben feloldódnak blokkok amik a hétköznapi életben jelen vannak főleg az érzelmesebb embereknél (így például főleg lányoknál). Más tudatállapotban boldogabbak felszabadultabbak lesznek és ezért könnyebben viszonozzák a szeretetet is.

Mivel én most egy objektív véleményt fogalmazok meg, ezért te is próbálj egy kicsit túllépni az érzelmeiden és lásd objektíven a dolgot. Egy ilyen kapcsolatból nem lehet semmi (kivéve, ha nagyon gazdagok vagytok, etc...) Tedd fel magadnak a kérdést. Siránkozni akarsz egész nyáron és tavasszal, vagy túllépni egy olyan dolgon ami lehetetlen hogy bekövetkezzen és megpróbálod élvezni az életet.

Örülök ha segíthettem.

17/F

2014. júl. 15. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Tudom h nem lehetséges és szeretnék túllépni rajta de egyszerűen fáj :/

Köszönöm a választ

2014. júl. 15. 00:25
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha mindezt tudod magadról akkor csak rajtad múlik.

Ajánlom bőgd ki magad utoljára és szakítsd meg vele a kapcsolatot, találj valami elfoglaltságot.

17/F

2014. júl. 15. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!