Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért lehet az hogy a tinderen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lehet az hogy a tinderen a nők többször húznak balra mint a férfiak?

Figyelt kérdés
[link]
2016. okt. 21. 15:32
 1/6 anonim ***** válasza:
23%

Leírhatnád, hogy mit jelent a balra húzás, mert nem tudom melyik az igen és melyik a nem...

De amúgy a trinderen mindenki sokkal válogatósabb, mint amúgy... És ez teljesen logikus.

Valamint az is, hogy egy csomó ember csak kudarcot fog átélni ezért egy ilyen közegben... Mert ha van brutál jó is, akkor minek elégedjünk meg "csak" a jóval?

Aztán akadnak olyanok is, főként férfiak, akik mindenkit behúznak tetszikre aztán majd csipegetnek azok közül, akik visszajelölték őket.

2016. okt. 21. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%
Mert nem akarnak mindennel dugni, aminek farok lóg a lába között, így jobban szelektálnak.
2016. okt. 21. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
8%

Lehet ezt szépen és csúnyán is mondani mindkét nemre.


A nők válogatósak, a férfiaknak meg csak elég ha egy lány már okésan néz ki (nem dagadt, nem ronda).

Vagy fordítva:

A nők választékosak, a férfiak meg mindent megdugnak ami nem túl ronda és szétteszi a lábát.


De a lényeg tényleg, hogy a külsőt nézve a férfiak könnyebben begerjednek, kevésbé válogatósak. A nőknek pedig "kell valami ami megfogja őket", nem elég nekik az, ha valaki "csak" rendben van külsőre.


Én is férfiként 10-ből 8-9 lányt jobbra húzok: Mindenkit akit megdugnék, más szóval minden lányt aki nem túl csúnya és/vagy dagadt.

2016. okt. 21. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
24%
Mert a nők csak a legjobban kinéző férfiak iránt képesek szexuális vonzalmat érezni. Ezen felül meg olyan mértékű férfitöbblet van minden ilyen oldalon/applikáción, hogy simán megengedhetik maguknak a nők, hogy überválogatósak legyenek.
2016. okt. 21. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
53%

Használtam a Tindert, és bár elsősorban a külsőre épít az app, azért sok minden más is kiderül néhány fotóból...

Pl. én direkt figyeltem, hogy ki milyen képeket érez magára a leginkább jellemzőnek. (Nem csak az első képet néztem, hanem a többit is.) Ezekből sokszor kiderül az ember hobbija, érdeklődési köre, ami már egy fontos kapcsolódási, vagy épp súrlódási pont lehet.

Számomra fontos, hogy valaki veszi-e a fáradságot, hogy kitöltse azt a pár soros bemutatkozó szöveget és mit tart fontosnak megosztani magáról.

Hiszem és vallom, hogy a stílus maga az ember. Ha valaki ügyesen megoldja a "jellemezd magad 5 fotóval és egy bekezdésnyi szöveggel" feladatot, azzal már fel tudja kelteni az érdeklődésemet.

2016. okt. 21. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A férfiak száma legalább háromszor, négyszer annyi, mint a nőké Tinderen, ez az egyik. A másik meg, hogy a férfiak az esetleges szex reményében általában beérik egy átlagos, átlag feletti nővel is. A lányok ezzel szemben -- tudat alatt mindenképpen -- sokkal hosszabb távra terveznek, így a legjobb (Tinder esetében leghelyesebb, legsportosabb) hímet választják.

Tetszik, nem tetszik, ez van.

2016. okt. 21. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!